Forum

W PKS też wracają

W ostatnich dniach do ruchu powróciły także Solarisy Urbino 18 z PKS Szczecin: 10705 (po 2 miesiącach i wymianie sprzętu) oraz 10707 (po 3 miesiącach i naprawie pokolizyjnej).

wysłane przez Miejska Tatra −1

Wrócił też MAN ng363 1753

wysłane przez lukaszenko 16

Miejska Tatra napisał(a):
Wrócił też MAN ng363 1753

Ale on nigdzie nie uciekał. Stał i czekał na zatrudnienie, a że jest najbardziej dobity z tych wszystkich MANów to wyjeżdża w ostateczności.

wysłane przez man 128

Bardziej ciekawy jest krótki wyjazd SU12 1109 po prawie 5-miesięcznej przerwie w ostatni piątek. Po południu zdaje się, że widziałem go na ulicy Wiosennej bez pasażerów i z wyłączonymi wyświetlaczami.

wysłane przez lukaszenko 16

man napisał(a):
Bardziej ciekawy jest krótki wyjazd SU12 1109 po prawie 5-miesięcznej przerwie w ostatni piątek. Po południu zdaje się, że widziałem go na ulicy Wiosennej bez pasażerów i z wyłączonymi wyświetlaczami.

Trapią go problemy ze skrzynią biegów o ile dobrze zostałem poinformowany. 1051 też wrócił po dłuższej przerwie i po dwóch kółkach wrócił na warsztat w zasadzie z tym samym problemem.

wysłane przez Piotr_B1 0

lukaszenko napisał(a):
Trapią go problemy ze skrzynią biegów o ile dobrze zostałem poinformowany. 1051 też wrócił po dłuższej przerwie i po dwóch kółkach wrócił na warsztat w zasadzie z tym samym problemem.

Pytanie brzmi: Czy naprawdę naprawiali skrzynię, czy tylko zresetowali błędy? Jeśli to drugie, to prędzej, czy później będzie wchodził w tryb awaryjny. Znam ten ból ze swojego podwórka.

wysłane przez lukaszenko 16

Piotr_B1 napisał(a):
Pytanie brzmi: Czy naprawdę naprawiali skrzynię, czy tylko zresetowali błędy? Jeśli to drugie, to prędzej, czy później będzie wchodził w tryb awaryjny. Znam ten ból ze swojego podwórka.

Jeśli chodzi o 1051 to stał dosyć długo(4 miesiące?) wybebeszony z serducha, skrzyni i sprzęgła. Co do 1109 to wiem tylko tyle że zjeżdżał na skrzynię ale co było robione lub nie to nie wiem.