Forum

Nocny debiut Solarisa

Dziś na 523/2 zadebiutował liniowo Solaris Urbino 12 10825.

wysłane przez Tosiek 17

No to teraz czekać tylko na Volva.

SU18 #788 Król Szos

wysłane przez z@kręcony17 −1

Tosiek napisał(a):
No to teraz czekać tylko na Volva.

Volvo które nie wyjadą;) przecież to oczywiste że PKS kupił je tylko po to by obniżyć średnią wieku taboru itp i móc „wystartować w przetargu” (w którym i tak PKS co roku bierze udział (wszyscy wiemy z jakiego powodu))

wysłane przez Man ng 17

z@kręcony17 napisał(a):
Volvo które nie wyjadą;) przecież to oczywiste że PKS kupił je tylko po to by obniżyć średnią wieku taboru itp i móc „wystartować w przetargu” (w którym i tak PKS co roku bierze udział (wszyscy wiemy z jakiego powodu))

Co Ty opowiadasz za głupoty? Jedna minusowa kartka to chyba dla Ciebie za mało.
12

wysłane przez z@kręcony17 −1

Man ng napisał(a):
Co Ty opowiadasz za głupoty? Jedna minusowa kartka to chyba dla Ciebie za mało.

Okay, tylko ze za co miałbym dostać minusową kartkę skoro nic złego nie napisałem

wysłane przez Man ng 17

z@kręcony17 napisał(a):
Okay, tylko ze za co miałbym dostać minusową kartkę skoro nic złego nie napisałem

Za zaśmiecanie forum takimi dezinformacjami. Nie masz za grosz wstydu.
9

wysłane przez Kawoszek 10

z@kręcony17 napisał(a):
Volvo które nie wyjadą;) przecież to oczywiste że PKS kupił je tylko po to by obniżyć średnią wieku taboru itp i móc „wystartować w przetargu” (w którym i tak PKS co roku bierze udział (wszyscy wiemy z jakiego powodu))

Gdyby PKS kupił te wozy w tym celu co napisałeś, to myślę, że by ich nie pomalował jakiś czas temu. Części do Volvo nie należą do tanich i dostępnych. Jak się nie możesz tych wozów doczekać to jeszcze troche poczekasz.
14

wysłane przez pawelp19 −3

z@kręcony17 napisał(a):
Volvo które nie wyjadą;) przecież to oczywiste że PKS kupił je tylko po to by obniżyć średnią wieku taboru itp i móc „wystartować w przetargu” (w którym i tak PKS co roku bierze udział (wszyscy wiemy z jakiego powodu))

To po co stoją w serwisie Volvo na Pomorskiej pomalowane w FG i z numerami taborowymi? ;)
6