Forum

Struga PHS przystankiem stałym

Dziś Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego poinformował na swojej stronie internetowej, że 30 grudnia 2005 przystanek "Struga PHS" został przemianowany na przystanek stały. Zmiana nie dotyczy linii G.

wysłane przez konjo  4

mmm napisał(a):

> Kiedy budowano centrum handlowe na Gumieńcach. Społka Cassino Poland - > właściciel obiektu proponowała miastu, przedłużeniu linni tramwajowej.

No właśnie coś mi tak świtało w głowie, że to inwestor wyszedł z propozycją, ale nie miałem jak sprawdzić.

> Co do nazw przystanków jako reklamy, to jeżeli centra handlowe chcą coś > takiego mieć i za to płacią to dlaczego nie.

Ależ ja nie jestem absolutnie na nie. Jestem na nie dla przypadku sprzedaj i zapomnij o problemie, centrum zniknie a nazwa dalej będzie straszyć. Dla przypomnienia przemianowano obiekt na Gumieńcach i obydwa markety na Milczańskiej, tak więc te nazwy nie są długowieczne.

> Wszystko jest kwestią warunków umowy i na jaki czas jest podpisana. Do > tego nazwa powinna byc dwu członowa i określac nazwę handlową i nazwę > ZDiTM-u np. Ster-Gumieńce.

No ta koncepcja jest nienajgorsza, coś za coś.

--- This fire is burnin' and it's out of control.

So never mind the darkness.
Struga PHS przystankiem stałym · 18 lat temu · Piotr
Re: Struga PHS przystankiem stałym · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Struga PHS przystankiem stałym · 18 lat temu · Piotr
Re: Struga PHS przystankiem stałym · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Struga PHS przystankiem stałym · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Struga PHS przystankiem stałym · 18 lat temu · Piotr
Re: Struga PHS przystankiem stałym · 18 lat temu · mmm
Re: Struga PHS przystankiem stałym · 18 lat temu · konjo