Forum

Autobus linii 58 notorycznie się spóźnia

Czytelnik z Golęcina skarży się, że w ciągu jednego tylko tygodnia z przystanku przy ul. Dywizjonu 303 zamiast o godz. 7.20 trzy razy odjechał pięć minut później.
Phobos napisał(a):

> > Te badania widze, > > ze sie staly dobra wymowka dla ZDiTMu > > Bo sa uniewrsalne. Tak jak "obecne uwazunkowania > techniczno-eksploatacyjne" za czasow Banaszka ;-)

Tia - "w miescie nie ma korkow, sa tylko chwilowe wstrzymania ruchu", a za PRLu sie mowilo "sa tylko chwile braki w dostawie asortymentu" :D

> Ale trzeba tez przyznac, ze artykul zadna nowosc - rak nie > starczy zeby policzyc wszystkie artykuly z cyklu "autobus lub > tramwaj sie spoznil" i "autobus przepelniony". Dziennikarze > uwielbiaja pisac na takie tematy, bo sa latwe, proste i niczego > poprostu nie mozna schrzanic ;-)

Mozna zawsze pomylic numery linii, ale widze ze jakos sobie z tym radza. Z reszta jak piszesz, temat blahy, ale trzeba cos napisac zeby zarobic. Przeciez w szczycie porannym (tj 7-7:30) duza wiekszosc linii jezdzi poopozniania i to jest jak najbardzej normalne. Niestety dla pojedynczych jednostek spolecznych, to wydarzenie roku i trzeba napisac do gazety.

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Re: Autobus linii 58 notorycznie się spóźnia · 16 lat temu · Mareczek
Re: Autobus linii 58 notorycznie się spóźnia · 16 lat temu · kabel (gość)
Spóźnienia · 16 lat temu · piotrek