Forum

Ex-berliński MAN w barwach Szczecina

zdjęcie
Ex-berliński MAN w barwach Szczecina
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez torwid (gość)

Phobos napisał(a):

> > Przecież to się pod Trybunał Stanu nadaje! Wszystkie 13 malować w > tak niepraktyczne barwy? Biały kolor się tak bardzo brudzi! > Skandal! ;-)

Nic z tego, panie i panowie. Nie będzie sądów czy trybubałów bo SPAK znalazł furtkę w przepisach i owszem, pomalował autobus na wstrętny, biały, niepraktyczny kolor, ale perfidnie umieścił paski jak trzeba. A te - jak wiadomo - wg nowych wytycznych mają być wyróżnikiem szczecińskich pojazdów KM, bez względu na kolor górnej części. :) Ale może jeszcze da się ich osądzić i spalić na stosie, tylko z innego paragrafu. Zdaje się, że zapomnieli o herbie miasta pod przednią szybą. A to jest drugi wyróznik "ustalony" przez MZK ze stronami :D (czyli prawdopodobnie z miejskim architektem czy innym plastykiem). A poza tym bez zmian - nadal nie ma w mieście ani jednego przepisu dotyczącego wyglądu pojazdów KM. Jedynie umowy ze ZDiTM narzxucają umieszczanie w określonych miejscach logo przewoiźnika, numeru taborowego itp. O kolorystyce nigdzie nie ma ani słowa.
żółto mi · 18 lat temu · Phobos
Re: żółto mi a mi mokro i zimno · 18 lat temu · gosc (gość)
a mi nijako :] · 18 lat temu · Lukasy
Re: Ex-berliński MAN w barwach Szczecina · 18 lat temu · torwid (gość)
Numer taborowy · 18 lat temu · Phobos
Re: Numer taborowy · 18 lat temu · 105ngs (gość)
Re: Numer taborowy · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: Numer taborowy · 18 lat temu · 105ngs (gość)
Re: Numer taborowy · 18 lat temu · LLUZNIAK