Forum

2193 z kołami od 2191

zdjęcie
2193 po blacharce
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Piotr napisał(a):

> Ja czasami nie rozumiem forumowiczów...Najpierw narzeka się, że > w Szczecinie mamy zbyt mało niskiej podłogi, że w Ikarach > śmierdzi spalinami, a na przegubie można zmoczyć głowę etc. [ciach]

Po prostu do niektórych egzamplarzy ludzie się zwyczajnie przyzwyczaili i ciężko im sobie wyobrazić brak starego charczącego Ikarusa, który mimo swego wieku codziennie obsługiwał linię przez nich uczęszczaną. Np. powiem szczerze, że dzisiaj jechałem Ikarusem #743 i jestem pod wrażeniem. W porównaniu do pozostałych polickich (zwłaszcza #709 i #727) to ten Ikarus jest rarytasem. Zadbany, najwyraźniej po remoncie i do tego cichszy od pozostałych egzamplarzy. Tego egzamplarza byłoby mi po prostu szkoda, ale jeżeli trafi do muzeum lub na linię turystyczną, to pozostałe niech kasują jak najszybciej jak tylko kupią coś niskopodłogowego w zamian :P

> P.S. Ikary, 102Na, Jęczydła nie przepadną na zawsze, bo z > czasem pojawią się na liniach turystycznych. Więc w czym > problem? :)

Właśnie w niczym. Fakt, że będą jeździć na liniach turystycznych cieszy, tylko najwyraźniej nie do wszystkich forumowiczów to dociera :(

Technik serwisu :)
2193 z kołami od 2191 · 17 lat temu · Michal105N
Re: 2193 z kołami od 2191 · 17 lat temu · Neo
Re: 2193 z kołami od 2191 · 17 lat temu · Wojciech
Re: 2193 z kołami od 2191 · 17 lat temu · Neo
Re: 2193 z kołami od 2191 · 17 lat temu · Wojciech
Re: 2193 z kołami od 2191 · 17 lat temu · Neo
Re: 2193 z kołami od 2191 · 17 lat temu · MQ
Re: co to będzie, kiedy Ikarów już nie będzie ;) · 17 lat temu · Luke_Police 
Po blacharce · 17 lat temu · rafał (gość)
Re: Po blacharce · 17 lat temu · Wojciech
Re: Po blacharce · 17 lat temu · X