Forum

A, B, D, E

wysłane przez Błażej 3

Jak już pojawił się taki temat to zarzucę swoim pomysłem do przeanalizowania. W sumie pomysł przyszedł mi na myśl przy rozpoczęciu przebudowy ulicy Struga, a przyszłościowo, na juz główny remont ulicy, kiedy to będzie zamknięta główna jezdnia, a ruch będzie się odbywał bocznymi, wtedy zapewne pojawią się korki (zwęzenie z trzech pasów do dwóch na głównej alterii to bankowe korki :D). Taki stan stania w korkach powinno się ograniczyć dla jak najmnieszej liczby mieszkańców. Bo niby po co tacy mieszkańcy osiedla Bukowego, mają się pchać przez remontowaną ulicę Struga ? I wtedy przyszło mi na myśl, po co w ogóle teraz Bukowe się kreci przez Słoneczne i przez jej ruchliwą Struga ? Czemu by Bukowemu nie skrócić czasu przejazdu i nie puscić pośpiesznego busa przez Zdroje ? I to samo mieszkańcom osiedla Słonecznego oraz Majowego, skrócić czas przejazdu i kręcenie się przez Zdroje i linię B puścić Hangarową razem z linią A i nadać jej prawdziwego pośpiesznego charakteru (bo czasami to linią 71 można szybiej pokonać odcinek Słoneczne - Basen Górniczy niż B). A linia A, po pojawieniu się nowej linii pośpiesznej przez Zdroje na Bukowe, skrócić do Osiedla Słonecznego, a przy okazji już dodać przystanki Lniana i Jasna, tak by jak na B z każdego przystanku na osiedlu Słonecznym (wyjątek Przelotowa) można byłoby wsiaść do linii pośpiesznej. Linie D i E do nowych tras A, B plus nowej linii nie potrzebne. Wiem, pojawiają się też minusy, np., że nie ma ze Studziennej beżpośrednio na Bukowe, albo z Arkońskiego bezpośrednio do Zdrojów, ale na Basenie można z B do wielu linii się przesiąść na Zdroje.

A więc ogólnie wyglądałoby wtedy to tak:

Linia A Os Słoneczne - Lniana - Jasna Osiedle - Jasna

Linia B Os Słoneczne - Łubinowa - Sanktuarium - Wiosenna (przez Hangarową)

Linia D (nowa) Os Bukowe - Kolorowych Domów - Zdroje Krzyżówka

--- 70 - Heyki - Cukrowa 72 - Basen Górniczy - Śmierdnica 74 - Basen Górniczy - Os Bukowe
A, B, D, E · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · Neo
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · X
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · X
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · konjo 
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · Bartek (gość)
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · Błażej
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · MQ
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · Kriz8
Re: A, B, D, E · 17 lat temu · Błażej
A, B, D · 17 lat temu · Błażej
Re: A, B, D · 17 lat temu · MC (gość)
Re: A, B, D · 17 lat temu · Błażej
Re: A, B, D · 17 lat temu · MC (gość)
Re: A, B, D · 17 lat temu · pioko17