Forum

modernizacje 105Nx - propozycja

wysłane przez leks 17

Luke_Police napisał(a):

> W zasadzie, jeżeli byłoby to adresowane do MZK, to umieściłbym > te pomysły w dziale Inicjatywy... no ale to juz w rękach > Administracji KOMIS-u. :)

No właśnie w tym celu właśnie starałem się też "udręczać" czy jak to tam Pan admin nazwał - właśnie owego na komunikatorze gg. Administrator jednak skupił się na grożeniu mi tym, że jeśli użyje do tego jego rysunku zostane zbanowany i zgłoszony organom ścigania. Postanowiłem działać sam i założyć temat na forum.

> Moje zdanie jest takie, że większa ilość siedzeń zmniejsza > ilość miejsc stojących, czyli pojemność tramwaju uległaby > zmniejszeniu, więc na niektóre linie w Szczecinie tego typu > modernizacje przestałyby się nadawać z uwagi na niemożliwość > wejścia do tramwaju całego tłumu pasażerów czekającego na > przystanku.

Oczywiście, że będzie się nadawał na każdą linie miejsc stojących jednocześnie przybędzie i ubyje, dlatego nie ma żadnego problemu. Jeszcze nie szacowałem ile osób wejdzie, ale jeśli będzie to nawet 20 osób mniej to dużego problemu z tego na pewno nie ma, przynajmniej takie moje zdanie :P

> Co z tego, że możesz przypiąć wózek pasem bezpieczeństwa, skoro nie > możesz tym wózkiem wjechać do tramwaju bez pomocy osób z > zewnątrz.

Hmmm, a czemu, by w cywilizowanym mieście takim jak Szczecin nie podjąć, by się montażu czegoś co pomogło, by inwalidom? W tych czasach istnieją różnego typu urządzenia - wiadomo kosztowne, ale nie mamy żadnego wagonu przystosowanego do osób niepełnosprawnych. Nawet jak się okazuje nowoczesne wagony typu 105N2k nie mają wydzielonego miejsca choćby do przewozu wózków!

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
Re: modernizacje 105Nx - propozycja · 17 lat temu · leks
Re: modernizacje 105Nx - propozycja · 17 lat temu · Szczeciniak (gość)
Re: modernizacje 105Nx - propozycja · 17 lat temu · Michal105N
Re: modernizacje 105Nx - propozycja · 17 lat temu · mmm
Re: modernizacje 105Nx - propozycja · 17 lat temu · Szczeciniak (gość)