Forum

Co zrobić z torami pod mostem Akademickim?

Linię kolejową, biegnącą przez Pogodno i Niebuszewo do Polic, trzeba przerobić na drogową obwodnicę - uważa Maciej Cehak, dyrektor Biura Planowania Przestrzennego Miasta. Radni i architekt miasta są przeciw.
torwid napisał(a):

> > No ale niektórym się wydaje, że linia kolejowa jest bardziej > > uciążliwa dla otoczenia niż obwodnica śródmiejska. ROTFL! > > Wiesz, jak mam być szczery, to tych fajnych pociągów pod moimi > oknami, jadących do i z Polic, to już mam dośc.

<zazdrości> ;>

> A obwodnica > będzie jeszcze bliżej okien, więc gdyby ktoś mi dał wybór, to > wolałbym chyba obwodnicę z ekranami i innymi zabezpieczeniami, za > to bez ciężkiej chemii.

To może lepiej obwodnicę kolejową z ekranami? Nie wspominając o obecnej możliwości przedostania się na drugą stronę torów w porównaniu z zagrodzoną murem autostradą...

> Mam tylko nadzieję, że tempo budowy obwodnicy, co jest > zresztą wielce prawdopodobne, jeszcze się zmniejszy. Wtedy jest > szansa, że jej nie doczekam :D

Ja też mam nadzieję, że do tego rejonu prędko nie dotrze, zmieniając piękne zielone zakątki w smrodliwą i jazgoczącą barierę.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.