Forum

Niskopodłogowy "berlińczyk" z wizytą w Szczecinie

zdjęcie
Niskopodłogowy "berlińczyk" z wizytą w Szczecinie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
PawlukBoss21 napisał(a):

> Najpierw chciałbym podziękować tym co mnie wspierają w głoszeniu > opinii o KM w Szczecinie.

A Ty co, komunikacyjny jehowy?

> Ja zawsze kierowałem się zasadą, że trzeba iść z duchem czasu i > pożegnać się z rzeczami, które już nie obowiązują. I takie > zdanie mam o poprzednich barw miejskich, które widnieją na kilku już > pojazdach miejskich.

Czy my płaczemy za starymi barwami? Jak już to pewnie max. kilka osób ale Ty twierdzisz, że wszyscy jesteśmy przeciwko barwom FG .A tak nie jest bo większość nic do nich nie ma.

> Szanuje wasze zdanie, ale proszę o szanowanie też mojego zdania. > Każdy jest tu przecież równo traktowany, ja nikogo nie obrażam, a > mnie kilka osób obraża za poglądy i wizje. > Przypominam, że kilka razy moje wizje się sprawdziły ( sprowadzenie > serii NG313 i Lions City) co niektórzy mówili, że to nie realne.

Kto Cię obraża i gdzie? Bo ja tego faktu nie pamiętam, a jeśli był to napisz. Każdy jest równo traktowany ale jesteś upierdliwy i piszesz tylko o jednym, na dodatek spamujesz na TWB jak i tutaj wiecznie pisząc TO SAMO. Co do MANów to było to do przewidzenia.

> Proszę o wzajemny szacunek do mych poglądów i wizji. A administracje > o obserwowanie zachowań członków MKM Szczecin ;)

Najpierw powinni się wziąć za Ciebie i twoje komentarze o jednym i tym samym ;)
Re: Niskopodłogowy "berlińczyk" z wizytą w Szczecinie · 9 lat temu · LagunaGrandtour