Forum

Projekt budżetu

wysłane przez leks 17

Myśle, że jeśli ktoś nie przeczytał tego dokumentu to moze być jednak wprowadzony w błąd, bowiem są to "Wydatki na programy realizowane ze środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej". Wydaje mi się więc, że tutaj nie ma tego wszystkiego jeśli chodzi o KM. Są tu wypisane inwestycje, które wykonuje się przy pomocy finansowej UE. Lecz np. na modernizacje tramwajowe miasto może dać oddzielnie pieniądze z własnego budżetu. Jeśli chodzi o te 30 mln na tabor to chodzi tu jedynie o wkład własny miasta co do inwestycji finansowanych przy pomocy UE. Rzeczywista wartość tej iwestycji ( wliczajac srodki UE ) to prawie 300 mln zł ! - w skład tego wchodzi też budowa i przebudowa torowisk w Szczecinie. SST - 325 mln + wymagany wkład miasta. Jeszcze cos tam mruczą o 15 mln na Ku Słońcu, nie wiem czy chodzi o inwestycje już realizowaną czy może w 2007 planują zmodernizować jeszcze jakąś część torowiska i zakupić kolejny tabor - ale to chyba zbyt optymistycznie byłoby. O ile wiem inwestycje tutaj uwzględnione mają być realizowane wspólnie z UE jednak pieniadze nie sa chyba jeszcze przyznane więc jesli ich nie dostaniemy to kasa pójdzie pewnie na inne cele.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...
Projekt budżetu · 17 lat temu · yoss83
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · mmm
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · yoss83
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · Piotr
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · Piotr
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · Piotr
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · yoss83
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · Phobos
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · yoss83
Sprowadzanie T6 i B6 [OT] · 17 lat temu · 105ngs
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · Pepe
Re: Projekt budżetu · 17 lat temu · leks
to chyba troche inaczej... · 17 lat temu · leks
Re: to chyba troche inaczej... · 17 lat temu · mmm
Inwestycje drogowe, wplywające na KM · 17 lat temu · Piotr
Projekt budżetu 2007 · 17 lat temu · mmm
Re: Projekt budżetu 2007 · 17 lat temu · mmm
Re: Projekt budżetu 2007 · 17 lat temu · Iwo
Re: Projekt budżetu 2007 · 17 lat temu · Iwo
Re: Projekt budżetu 2007 · 17 lat temu · mmm
Re: Projekt budżetu 2007 · 17 lat temu · Iwo
Re: Projekt budżetu 2007 · 17 lat temu · t105n