Forum

Z różnych serii używanych pojazdów marki MAN,...

Luke_Police napisał(a):

> Norwegi rzeczywiście są bardzo dobre. Głównie dzięki temu, > że mają niewielki przebieg w porównaniu z pozostałymi > używkami. Ale są niewątpliwie ciepłe, mają wygodne > siedzenia i ciche silniki.

Prawda, decybele są na znośnym poziomie, nawet za ostatnimi drzwiami. Jednak z siedzeniami to bym polemizował... Wydaje mi się, że producentem jest ta sama firma, która robiła siedzenia dla ex-berlińskich NG312 - a one są nieraz strasznie niewygodne. Chodzi mi zwłaszcza o siedzenia, gdzie oparcia są ustawione tyłem do siebie. Powstaje kąt niemalże 90 stopni i o wygodzie można zapomnieć, zwłaszcza wtedy, gdy obicie zsuwa się z plastikowej obudowy siedzenia i ten plastik wbija się w plecy :|

> Gdy słyszę za oknem cichy silnik to albo jest to Norweg, > albo NG/SG313.

Ehe, to masz słabe uszczelnienie. Ja ich wcale nie słyszę :>

-- ...i po sprawie.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Z różnych serii używanych pojazdów marki MAN,... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Z różnych serii używanych pojazdów marki MAN,... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Z różnych serii używanych pojazdów marki MAN,... · 17 lat temu · Lukasy
Re: Z różnych serii używanych pojazdów marki MAN,... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Z różnych serii używanych pojazdów marki MAN,... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Z różnych serii używanych pojazdów marki MAN,... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · konjo 
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · konjo 
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · konjo 
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · konjo 
Re: Podział na klasę MAXI i MEGA · 17 lat temu · Bauer