Forum

Obecnie najstarszy policki autobus wśród kolorowych...

zdjęcie
Obecnie najstarszy policki autobus wśród kolorowych tulipanów - wkrótce go pożegnamy
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Phobos napisał(a):

> Ale ja sie nie pytam "gdzie jeździ" ale "dlaczego jeździ" ;-) > Jaka jest geneza tego zjawiska? :->

Więc jak już pisałem, pewnie chcą go dobić na maksa i wyeksploatować do granic możliwości. Wiem, że oszczędność MAN-ów w tym niewielka, ale coś w tym jest. Do dnia debiutu SG313 Ikarusy #727, #742 i #743 można było spotkać na mieście. Co ciekawe dzień debiutów SG313 był jedynym dniem w historii kiedy jednocześnie po mieście kursowały Ikarusy z Polic i własnie owe nowe nabytki. #727 miał wówczas 21 lat i w ostatnim dniu swej służby obsługiwał linię 107. A #655 trzyma się lepiej niż #670 i #3003 z tego co zauważyłem mimo, iż jest starszy.

-- Sfotografuje ktoś w końcu #753 z dyktą zamiast wyświetlacza, czy wszyscy czekają aż sam to zrobię?

Technik serwisu :)
Re: Obecnie najstarszy policki autobus wśród kolorowych... · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Obecnie najstarszy policki autobus wśród kolorowych... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)