Forum

Golęcińskie "bulwy" na dodatku cmentarnym w pochmurny...

zablokowany
zdjęcie
Golęcińskie "bulwy" na dodatku cmentarnym w pochmurny październikowy dzień
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Piotr napisał(a):

> Dlaczego w Szczecinie słupy są malowane na tak badziewny > kolor?

Powiem tak, że większość rzeczy u nas jest badziewnych ;). Kolor słupów też mi się niezbyt podoba - najbardziej estetyczne to są właśnie te ocynkowane słupy, a pomysł ze stylizowanymi słupami jest moim zdaniem bardzo dobry i zasługuje na realizacje, ale czy u nas ktoś w ogóle o tym pomyśli. Na tym zdjęciu kole w oczy też ten płotek między torami... czy na prawdę już chyba od roku musi być taki krzywy? No ale rozumiem, rozumiem, przecież to Szczecin, czego ja wymagam - zaraz ktoś mi zarzuci :). Tak więc dobrze, że nowe słupy trakcyjne jak również latarnie uliczne mają już inny kolor, ale te słupy, które potrzebują malowania, ale nie wymagają wymiany powinny być malowanie na inny kolor i z tym się zgodzę. Apropos trakcji to wydaje mi się, że mamy w Szczecinie jeszcze jeden ciekawy problem, ale przyznam, że nie jestem pewien czy dalej on istnieje, ale istniał na pewno długi czas. Na pewnym odcinku jak się jedzie w strone Golęcina od Stoczni Szczec. rozstawiono obok starych słupów trakcyjnych fabrycznie nowe i sobie stały albo i jeszcze stoją już chyba od dwóch lat, bo nie zawieszono sieci. I tu chyba trudno się dziwić zarzutom władz miasta do p. Manduka o niegospodarność co by nie nazwać tego bezmyślnością. Ale może ktoś będzie w stanie wyjaśnić z jakiego powodu tak się stało.

-- Skład 105N 651+639 wymiata! :)
ZDiTM - Piechotą zdrowiej !
Od 23.09 korzystam z KM tylko w syt. koniecznych :)
Re: Golęcińskie "bulwy" na dodatku cmentarnym w pochmurny... · 16 lat temu · leks
[OT] Re: Golęcińskie "bulwy" ... · 16 lat temu · RJawdyk
Re: [OT] Golęcińskie "bulwy" ... · 16 lat temu · Piotr
Re: [OT] Golęcińskie "bulwy" ... · 16 lat temu · RJawdyk
Re: [OT] Golęcińskie "bulwy" ... · 16 lat temu · Piotr
Re: [OT] Golęcińskie "bulwy" ... · 16 lat temu · RJawdyk
Re: [OT] Golęcińskie "bulwy" ... · 16 lat temu · Piotr
Re: [OT] Golęcińskie "bulwy" ... · 16 lat temu · RJawdyk
[OT] · 16 lat temu · Pepe
Re: [OT] · 16 lat temu · leks
Re: [OT] · 16 lat temu · Mareczek
Re: [OT] · 16 lat temu · Piotr