Forum

Poniedziałek bez tramwajowej "ósemki"!

Dziś rano rozpoczął się strajk w szczecińskim MZK. Z zajezdni nie wyjechały tramwaje linii 8, 6 bis i 4.

wysłane przez mkokolus

Bauer napisał(a):

> To miasto to jeden wielki żal. Ile można to wszystko > znosić?

Inni nie znoszą i jak mają możliwość to się wyprowadzają ze Szczecina, kiedyś była ankieta przeprowadzona w wybranych liceach to 80% licealistów jak by miała możliwość to by nie chciała mieszkać w naszym mieście.

>Ile można znosić rozpadające się tramwaje i > autobusy, niezrealizowane inwestycje, wieczne kłótnie i > przepychanki i złodziejstwo?

Na pewno długi czas, i to pewnie wpisze się w szczeciński krajobraz, dopóki jakiegoś porządku nie będzie.

>Ta sytuacja pokazuje w jakim > biednym i zacofanym mieście przyszło nam żyć, wstyd i > hańba. Nad ta ziemią szczecińską chyba jakieś fatum > zaciąży

Nasze miasto z roku na rok coraz bardziej się cofa zamiast rozwijać, mam wrażenie jeżeli nadal będzie się tak w naszym mieście dziać jak do tej pory że jest chaos to za kilkanaście lat średnia wieku w Szczecinie to będzie 60+.

>Nad ta ziemią szczecińską chyba jakieś fatum > zaciąży

Może nie fatum, tylko źle prowadzona polityka w naszym mieście.

> To jest XXI wiek? Wybaczcie, czy ja > żyję w Polsce czy w Kazachstanie?

Akurat tu użyłeś złego porównania. Kazachstan pomimo że ma tego samego prezydenta od 1991r. I są łamane tam prawa człowieka to jest kraj rozwijający się, a o to jedno z centrum miast w Kazachstanie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Modern_Almaty.jpg

> Powiedzieć wypada iż > znalazła się szlachetna grupa motorniczych którzy na temat > strajku mieli inne zdanie, szacunek dla nich,

A w tej grupie byli w szczególności z tego co zauważyłem, motorniczowie którzy od nie długiego czasu pracują w MZK.
Związkowcom serdecznie DZIĘKUJEMY · 16 lat temu · Volunteer
Obsługa i rozkład 808 · 16 lat temu · LLUZNIAK
Re: Obsługa i rozkład 808 · 16 lat temu · Pepe
Re: Obsługa i rozkład 808 · 16 lat temu · LLUZNIAK
Żal · 16 lat temu · Bauer
Re: Żal · 16 lat temu · mkokolus
Re: Żal · 16 lat temu · Michal