Forum

80-lecie komunikacji autobusowej w Szczecinie

Gdy popatrzymy na ilościowe proporcje, jakie dzielą dziś komunikację tramwajową od autobusowej, nasuwa się myśl, iż ta pierwsza jest tylko wąskim dodatkiem do komunikacji autobusowej. Rzeczywiście, 62 linie naprzeciwko 11 to liczba przytłaczająca. W 1928 roku na ulice Szczecina wyjechały pierwsze autobusy, wówczas to one miały być tylko tłem dla tramwajów. Za kilka dni, podczas obchodów 80-lecia komunikacji autobusowej w Szczecinie będziemy mieli okazję poznać teraźniejszość i tajniki pojazdów, które na co dzień noszą miano autobusów, także tych historycznych.
Robert napisał(a):

> A pogoda najgorsza była na początku, potem było już coraz > lepiej. Gdyby była od rana ładna pogoda, to frekwencja > mogłaby przekroczyć pojemność autobusów w paradzie. :-]

No to pogratulować. Może to was przekona, że ludzie nie mają dość kolejnych imprez otwartych i skłoni do organizowania większej ich ilości?

(tak wiem, naiwny jestem)

-- Miałem już "swoje 5 minut"... Planuje mieć jeszcze kolejne 50 :->

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Re: 80-lecie komunikacji autobusowej w Szczecinie · 15 lat temu · Phobos
80 lat komunikacji... · 15 lat temu · andrew123
Re: 80 lat komunikacji... · 15 lat temu · Pepe