Forum

Wszystkich Świętych nie tylko w Szczecinie, czyli z...

W niedzielę 31 października postanowiłem wybrać się do stolicy. Jako że to weekend przed Wszystkimi Świętymi nie mogło zabraknąć dodatków cmentarnych, oraz zmiany organizacji ruchu w tym mieście.
ADIK napisał(a):

> Byłem pewny że znajdzie się jakaś złośliwa osoba, która > to skomentuje.

Jaka tam złośliwość, dbanie o jakiś minimalny poziom serwisu :) Od razu wyjaśniam, że wątek utworzyłem ja, z powodu niedopatrzenia nie ze swojego konta...

> Jeżeli chodzi o sam ten artykuł to można go bardziej nazwać > sprawozdaniem z części dnia 31.10.2010 roku, i nie ma co się > z miejsca denerwować, ponieważ może sprawozdanie nie jest > jakieś "wszechstronne", ale same zdjęcia za jakiś czas będą > miały wartość historyczną.

No i może trzeba było poprzestać na wrzuceniu zdjęć. Jako że bardzo lubię ikarusy, to dostały wysokie noty :)

> > Użyte sformułowania nie > > świadczą zbyt dobrze ani o autorze ani o osobie, która to > > zatwierdziła... >  > Czy ja tu widzę prowokację?

Jaką prowokację, do czego niby? Do niczego nie prowokuję, a konstruktywna krytyka moim zdaniem wpływa na wzrost poziomu serwisu :) Widzę że co ciekawsze fragmenty zostały już usunięte... Na szczęście zrobiłem sobie "skrina" na pamiątkę :D