Forum

Komunikacja na Wszystkich Świętych

W dniach od 29 października do 1 listopada w związku z wzmożonymi przewozami w kierunku cmentarzy, związanymi z dniem Wszystkich Świętych, Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zaplanował zmiany rozkładów jazdy kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych oraz uruchomienie dodatkowych linii.
Mareczek napisał(a):

> A z mojego toku myślenia wychodzi, że będzie coś nie tak, jak > przyjedzie dodatkowy, rezerwowy autobus?   Tylko po co go inaczej oznaczać, skoro kopiuje dokładnie linię D53. Powtórzę się - analogia jest w moim przykładzie z RB.

> Nie czaje o co pijecie. Jest linia 67, która jeździ wg normalnego > rozkładu jazdy, jak na tabliczce. Jest. Uruchomiona została dodatkowa > linia specjalna 67S, która kursuje przez te 9 godzin do Ludowej. OK. > No i jest jeszcze D67 do Plater. I co? Mamy wszystko wrzucić do > jednego worka? To dopiero będzie zamieszanie.

Ja w to nie mieszam D67. Chodzi o to, że normalnie 67 może jeździć do Ludowej bez dziwnych oznaczeń, a jak przychodzi 1 listopada, to pojawiają się jakieś eSy floreSy, niewiedzieć czemu. Zresztą już dostałem w miarę satysfakcjonującą odpowiedź w innym poście.

-- Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
Komunikacja na Wszystkich Świętych · 12 lat temu · matiuszek
Re: Komunikacja na Wszystkich Świętych · 12 lat temu · matiuszek
Re: Komunikacja na Wszystkich Świętych · 12 lat temu · mike_1994
Re: Komunikacja na Wszystkich Świętych - RD53 · 12 lat temu · end
Pętla Emilii Plater Hurt · 12 lat temu · bartez