Forum

Autobusy pospieszne na razie ocalone, czyli zmiany w...

"Wilk syty i owca cała" to jeden z komentarzy po ujawnieniu planów nowej siatki połączeń na Prawobrzeżu, która wejdzie w życie po uruchomieniu nowej pętli autobusowej.

wysłane przez t105n  49

Mar321 napisał(a):

> Jestem bardzo zadowolony z zaproponowanych zmian,

Ja się obawiałem znacznego utrudnienia podróżowania z rejonu Słonecznego, Bukowego, Majowego, Kijewa i bardziej wschodnich dzielnic w kierunku na Podjuchy i Żydowce. Tymczasem widzę, że jedynie linia 79 straci połączenie z linią 64, zaś z pozostałych istniejących nadal będzie to możliwe. Jedno co bym zmienił to numer 91 na 94 - odniesienie do 54, która będzie w tej samej relacji. W zasadzie to tylko ul. Pszenna straci komunikację, ale na niej jest jeden przystanek, z którego jest stosunkowo blisko do ul. Przelotowej i do ul. Walecznych. Cieszę się, że poprawi się dojazd do szpitala w Zdrojach. Generalnie nie widzę powodów do masowych narzekań, ale z ostateczną oceną wstrzymałbym się do czasu poznania częstotliwości kursowania poszczególnych linii.

-- W podstawówce uczyłem się rosyjskiego. Nigdy bym nie przypuszczał, że kiedyś będzie przydatny, aby dogadać się z kierowca miejskiego autobusu.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.