Forum

Rocznica strony

wysłane przez X

To już tyle lat minęło!!Pamietam poczatki serwisu te ciemne tło i zielone napisy i obiektywne podejście do komunikacji miejskiej od razu mi sie ta strona podobała i postanowiłem sobie,że zaczne sie interesować komunikacją miejską.Pamietam te zdarzenia z udziałem komunikacji miejskiej były tak dokładnie opisane(typ pojazdu,nr.boczny,brygada itp.)że dla mnie to był szok(oczywiście w pozytywnym znaczeniu).Dzieki KOMIS-owi zacząłem zadawać sie z motorniczymi,ale nie wiem czemu zadawałem sie tylko z motorniczymi z Niemierzyna,roamawiałem z nimi na temat tramwajów(później okazało sie ,że dalsza rodzina pracuje na Niemierzynie)i wtedy zrozumiałem,że nie ucieknę od tego i komunikacja miejska stanie się moim hobby.w czwartą rocznice istnienia serwisu zycze administracji,aby nigdy sie nie poddała i dalej tworzyła najlepszy serwis o KM.Ja nie zapomnę nigdy tego,że pokazaliście mi,że KM to jest pieknym hobby,a najlepszym podziekowaniem za to bedzie możliwość odwiedzania waszej strony przez najbliższe 100 lat:)))Pozdrawiam Romanas

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Rocznica strony · 18 lat temu · X
ciekawa strona · 18 lat temu · adamdi
Jak w rodzinie... · 18 lat temu · Jacek