Forum

Rocznica strony

wysłane przez Jacek

Dzięki Marcin za miłe słowa. Nie wiem czy na nie zasłużyłem - już nie mówiąc o prawie 400 w większości paskudnych zdjęciach i kilku niedopracowanych hasłach do encyklopedii, no ale jakoś tak z natury jestem ciężko strawny.

Jak wspomniałeś - w dziedzinie komunikacji miejskiej na początku tego roku stawiałem pierwsze kroki. A wszystko (dosłownie - wszystko) zaczęło się tu - na Komisie. Kiedyś sobie wszedłem na stronę Mareczka i zajrzałem do linków. Przejrzałem kilka stron, w tym Komis - no i się zaczęło. Pierwsze swoje posty jak sobie dziś przypominam to prawie pękam za śmiechu. Całkowicie "zielony" i prawie nic niewiedzący pisałem jakieś totalne brednie, że niby SST mają pociągnąć przez skrzyżowanie Gryfińskiej i Struga (bodajże się o coś sprzeczałem na forum z Błażejem w tym temacie - oczywiście się myliłem :) Masakra w każdym razie. Przed pierwszą wizytą na Komisie wiedziałem, że te długie z granatowo-czerwonymi paskami to są Volvo (a że B10MA to jeszcze nie miałem pojęcia :P)...

Potem zaczęła się znajomość z Maćkiem, potem Marcinem, potem już nie pamiętam, ale z czasem było to coraz więcej osób. Po kilku następnych miesiącach za namową mkubnia zapisałem się do STMKM. Nowe środowisko, nowi znajomi, nowe hobby. I niech tak zostanie :) Niech żyje Komis!

--- Po prostu Volvo :)
Rocznica strony · 18 lat temu · X
ciekawa strona · 18 lat temu · adamdi
Jak w rodzinie... · 18 lat temu · Jacek