Forum

Pętla Kołłątaja nie doczeka się remontu

Podupadająca pętla autobusowa nie będzie remontowana. Szczecińska radna PiS - Agnieszka Kurzawa złożyła interpelację w sprawie pętli autobusowej przy ul. Kołłątaja w Szczecinie.

maciekos95 napisał(a):
Ale gdzie ona mówi, że nie chce remontu? Chyba właśnie się tego remontu domaga od prezydenta, słusznie zresztą...

Dokładnie tak jak piszesz, ale wystarczy, że jest z pis-u, a to już niektórym w zupełności wystarczy, aby siać fejki lub napisać totalną głupotę jak autor pierwszego posta.

Zresztą czytając ten krótki artykuł włącznie z jej wywodem również nigdzie nie widzę tego, aby ta radna nie chciała remontu wręcz przeciwnie. To właśnie pani radna z (zabrakło mi tylko wstawki "tego złego") pis domaga się remontu o czym świadczy ten fragment: "Pętla autobusowa jest zapuszczona i panuje tu wszechogarniający brud i bałagan", ale żeby do tego fragmentu dotrzeć trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, a tego niejaki "matiaseek" nie zrobił.

Nie wiem skąd on ma informacje na temat likwidacji pętli "Kołłątaja" bo z tego ja co słyszałem to miał być jej remont, ale mieszkańcy nie zgodzili się, gdyż miałby się odbyć kosztem targowiska "Manhattan" i w sumie mnie to akurat w tym wypadku nie dziwi.

Ba nawet były zbierane podpisy przeciwko takiej rozbudowie tej pętli. Nie ma to jak podać informacje fejkową bez jakiegokolwiek źródła, ale trzeba siać zamęt oraz rozpoczynać niepotrzebny wątek.

ps

Przypominam, że miastem rządzi po, a nie pis i to oni mają większość w radzie miasta - niestety - i to do nich powinno skierować się pretensje o braku remontu tej pętli (skoro nie zostało to uwzględnione w planach na lata 2022-2026 przez radę miasta rządzącego przez Krzystka, a nie panią radną), a nie radnych, którzy są w mniejszości w tym mieście
Post został wyedytowany przez autora.
3