Forum

Najnowsza „używka” podczas odpoczynku

zdjęcie
Najnowsza „używka” podczas odpoczynku
aktualna ocena: 2,42, liczba ocen: 62

wysłane przez Mareczek 5

Tosiek napisał(a):
Nie olewam waszych porad, chodziłem do szkoły o profilu fotograficznym i też mi trochę nauczyciele pomogli staram się też chodzić własnymi ścieżkami i samemu we własnym zakresie się trochę podszkolić i polepszyć umiejętności, zacząłem też patrzeć na zawartość zdjęcia żeby coś ciekawego było na zdjęciu.

Może i porady czytasz, ale nie wyciągasz żadnych wniosków. Zobacz ile Twoich zdjęć zostało w poczekalni odrzuconych. Osoby oceniające w sandboxie praktycznie przestały pisać jakiekolwiek komentarze, bo nie mają one sensu - strata czasu, nic do Ciebie nie trafia (jak znam życie ten mój post też), ciągle popełniasz te same błędy. Zanim pójdziesz swoimi ścieżkami w galerii (bo w życiu codziennym zawsze można kombinować z kadrem), zobacz sobie chociażby na dwie ostatnio dodane fotografie - kontrast, kolory, kadrowanie, wyostrzenie -> obróbka. Już nie mówię o gigantycznych ilościach świetnych zdjęć ciągle tutaj dodawanych na przestrzeni ostatnich lat. To jest szkoła!

PS. Publikacja Twojego "znośnego" zdjęcia miała także cel wywołania dyskusji. Miło że zabrałeś w niej głos.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
9