Szczecin Blog

 Tak źle z komunikacją jeszcze nie było

GrzegorzS, Przeclaw24.pl, 14.01.2017
Kategoria: Artykuł
[dodane 14.01.2017, g. 02:14 przez –– mkubien]
strona główna »
wydarzenia »
zgłoś informację »

Na forum

–– Czarny87 pisze:
Cóż chyba po raz kolejny widzimy prawdziwe oblicze PKS... Tabor jak każdy inny psuje się ale ciężko wymagać czego innego po kilkunastoletnich pojazdach, zakupy też tylko na rynku wtórnym. Do... czytaj dalej »

–– Mareczek pisze:
"Świetnym" podsumowaniem jest filmik na końcu artykułu. Możecie pisać że przecież jest lepiej bo nie ma wysokopodłogowych*, że niektórych wozów ze spółek miejskich też nie widać na... czytaj dalej »

–– Cezar007 pisze:
Ciach! Tutaj na forum również pozytywnych opinii nie ma, nie licząc kierowcy PKS i miłośnika, który najwidoczniej lubi zmiany, nieważne, że na gorsze ;) Te wysokie noty za styl i tak należy... czytaj dalej »

zobacz wszystkie 35 wypowiedzi »
dodaj własną opinię »

Mijają dwa tygodnie od znaczącej zmiany w komunikacji podmiejskiej. Od 1 stycznia obsługę wszystkich linii na terenie gminy przekazano firmie PKS. Spełniły się, niestety, nasze przypuszczenia z grudnia, że szczeciński ZDiTM szuka oszczędności i zamierza powierzyć obcemu przewoźnikowi część swoich tras i będzie to prawdopodobnie PKS. Problem w tym, że przewoźnik posiada znacznie starszy tabor, niezorientowanych kierowców i nie do końca sprawne autobusy.

Pasażerowie skarżą się prawie na wszystko. - Dramat. Spóźniają się notorycznie. Ich chyba nie obowiązuje żaden rozkład jazdy. Radość ogromna jak któryś przyjedzie prawidłowo - pisze Pani Monika.

Przeczytaj całość na stronie: Przeclaw24.pl »

źródło: Przeclaw24.pl
35 komentarzy | wersja do druku |

KOMIS wersja 6.3 | © 2001-2018 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)