Forum

Północna podmiana

Około godziny 16:30 doszło do podmiany kursującego na 63/1 Solarisa Urbino 12 3044 na MAN-a NL283 3052. Powodem podmiany był zanik mocy w Solarisie, który skutkował ogromnymi problemami z pokonywaniem wzniesień. Pojazdy podmieniono na pętli Skolwin.

wysłane przez MAN756 23

Na 63/1 jak już. 63/4 obsługuje SPAK.

wysłane przez Kacpi 27

MAN756 napisał(a):

> Na 63/1 jak już. 63/4 obsługuje SPAK.

63/1 To również SPAK :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Luke_Police  163

Kacpi napisał(a):

> 63/1 To również SPAK :)

Dla wspomnianej daty (sobota) 63/1 to jednak SPPK.

Technik serwisu :)

wysłane przez Kacpi 27

Luke_Police napisał(a):

> Kacpi napisał(a):

> > 63/1 To również SPAK :) >  > Dla wspomnianej daty (sobota) 63/1 to jednak SPPK.

Jeżeli mówimy o sobocie, to racja - SPPK. Przeczytałem "63/4" i pomyślałem, że chodzi o jakiś dzień powszedni ;)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Luke_Police  163

MAN756 napisał(a):

> Na 63/1 jak już. 63/4 obsługuje SPAK.

Poza tym 63/4 to brygada kursująca w dni powszednie. W weekend są tylko 3 brygady na tej linii.

Technik serwisu :)

wysłane przez MlodyS53 78

Luke_Police napisał(a):

> MAN756 napisał(a):

> > Na 63/1 jak już. 63/4 obsługuje SPAK. >  > Poza tym 63/4 to brygada kursująca w dni powszednie. W weekend > są tylko 3 brygady na tej linii.

Małe omskniecie się palca. Wielkie Hallo.

--
Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Cezar007 2

Zwykle na taką przypadłość pomaga wyłączenie prądu w wozie :P

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez MlodyS53 78

Cezar007 napisał(a):

> Zwykle na taką przypadłość pomaga wyłączenie prądu w > wozie :P

Nawet na brak powietrza pomaga...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Cezar007 2

MlodyS53 napisał(a):

  > Nawet na brak powietrza pomaga...

Tak? Nie wiedziałem :D Chyba w PKSie takie metody ;) A na brak mocy jeśli nie jest spowodowany brakiem ad blue naprawdę pomaga hebel :D

-- Specjalista ds. transportu Follow Me ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Jasiek 36

Cezar007 napisał(a):

> Tak? Nie wiedziałem :D Chyba w PKSie takie metody ;) > A na brak mocy jeśli nie jest spowodowany brakiem ad blue > naprawdę pomaga hebel :D

O ile to nie wina silnika, a dokładnie układu doładowania. Bo wtedy nawet hebel nie pomoże.

wysłane przez lukaszenko 16

Jasiek napisał(a):

> O ile to nie wina silnika, a dokładnie układu doładowania. Bo > wtedy nawet hebel nie pomoże.

Znajomemu kazali heblem się pobawić nawet w przypadku wycieku oleju, więc wiesz... :P