Forum

Jaki ja ładny

Po naprawie blacharsko-lakierniczej nadwozia do ruchu powrócił Solaris Urbino 12 2011. Dziś na 54/4 i 84/4.

wysłane przez lhb178 19

Tak zasadniczo to nie ma czegoś takiego jak 84/4.

wysłane przez Kacpi 27

lhb178 napisał(a):

> Tak zasadniczo to nie ma czegoś takiego jak 84/4.

W teorii istnieje...na planie gdzie masz co robisz z obsługi po danej zmianie, masz np 54/4+84/4.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez lhb178 19

Kacpi napisał(a):

> W teorii istnieje...na planie gdzie masz co robisz z obsługi > po danej zmianie, masz np 54/4+84/4.

Ale to już wewnętrzne oznaczenie przewoźnika, tak jak te PKS-owe cyferki czy literki.

wysłane przez Kacpi 27

lhb178 napisał(a):

> Kacpi napisał(a):

Ciach >  > Ale to już wewnętrzne oznaczenie przewoźnika, tak jak te > PKS-owe cyferki czy literki.

Dlatego napisałem, że teoretycznie ;)

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Cezar007 2

Kacpi napisał(a):

> Dlatego napisałem, że teoretycznie ;)

Więc źle napisałeś. Teoretycznie nie ma, a w praktyce dla ułatwienia jest. Oczywiście zadanie nazywa się 54/4 :)

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Kacpi 27

Cezar007 napisał(a):

> Kacpi napisał(a):

> > Dlatego napisałem, że teoretycznie ;) >  > Więc źle napisałeś. Teoretycznie nie ma, a w praktyce dla > ułatwienia jest. Oczywiście zadanie nazywa się 54/4 :)

Wiadomo o co chodzi, że w teorii dla kierowców tak oznaczyli, ale w praktyce - czyli zgodnie z oznaczeniem ZDiTMu itd nie ma tego. Dlatego też nie zaprzeczyłem poprawności oznaczania tego samym 54/4 :)

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.