Forum

Kolejne używki na zajezdni przy ulicy Heyki

Wczoraj o godzinie 15:00 na teren zajezdni Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Szczecinie wjechał konwój czterech zółto-szarych autobusów. Dwa przegubowe Solarisy Urbino 18 trzeciej generacji ex 4155 i ex 4184 oraz dwa Mercedesy O530 ex 1477 i ex 1479. Wszystkie pojazdy pochodzą od przewoźnika BVG.

wysłane przez man 128

Na zajezdni? Dziwne, byłem pewien, że W zajezdni...
man napisał(a):

> Na zajezdni? Dziwne, byłem pewien, że W zajezdni...

PKS Szczecin = zjazd na zajezdnie.

Dobranoc.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez arko5 30

Dziś dociągnięto trzecie Urbino 18.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez man 128

arko5 napisał(a):

> Dziś dociągnięto trzecie Urbino 18.

Podkupują berlińce, podkupują. Swoją drogą, Szczecin ma chyba największą liczbę taboru pochodzącego z Berlina. Każda zajezdnia tramwajowa i autobusowa miała/ma coś od tego przewoźnika. Jesteśmy chyba pionierami w Europie pod tym względem.

wysłane przez MlodyS53 78

arko5 napisał(a):

> Dziś dociągnięto trzecie Urbino 18.

O której niby godzinie? Byłem na zajezdni do godziny 16 i nic nie było.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez arko5 30

MlodyS53 napisał(a):

  > O której niby godzinie? Byłem na zajezdni do godziny 16 i nic > nie było.

Tuż po 16 konwój był na Piastów.

wysłane przez manieQ1991 10

arko5 napisał(a):

>  > Tuż po 16 konwój był na Piastów.

Czy Solaris ten ciągnięty był przez holownik? Bo około 15:30 przed granicą Polski od strony Niemiec widziałem konwój holownik + SU18 w barwach BVG, gdzie Solaris miał wyraźnie uszkodzony przód.

wysłane przez lukaszenko 16

manieQ1991 napisał(a):

> Czy Solaris ten ciągnięty był przez holownik? Bo około 15:30 > przed granicą Polski od strony Niemiec widziałem konwój holownik > + SU18 w barwach BVG, gdzie Solaris miał wyraźnie uszkodzony > przód.

Skoro tak to wyczuwam jeszcze większą ilość SU w PKSie.

wysłane przez Mati524

manieQ1991 napisał(a):

> Czy Solaris ten ciągnięty był przez holownik? Bo około 15:30 > przed granicą Polski od strony Niemiec widziałem konwój holownik > + SU18 w barwach BVG, gdzie Solaris miał wyraźnie uszkodzony > przód.

Tak, ktoś wstawił na Facebooku filmik jak holownik ciągnie tego Solarisa z BVG, więc potwierdzone info.

-- Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

wysłane przez manieQ1991 10

Mati524 napisał(a):

> Tak, ktoś wstawił na Facebooku filmik jak holownik ciągnie tego > Solarisa z BVG, więc potwierdzone info.

Ciekawe czy ten Solaris nie będzie przeznaczony jako dawca części. O ile dobrze widziałem to miał wybitą prawą szybę oraz uszkodzone elemwnty pod nią. Chyba, że wyklepią na warsztacie ;)

wysłane przez konjo  4

arko5 napisał(a):

> Dziś dociągnięto trzecie Urbino 18.

Te SU18 w PKS - to na linie ZDiTM czy jakieś inne zastosowanie?

So never mind the darkness.

wysłane przez Goppel

konjo napisał(a):

> Te SU18 w PKS - to na linie ZDiTM czy jakieś inne > zastosowanie? Zima idzie, pewnie potrzebują mobilnych koksowników.

wysłane przez MlodyS53 78

konjo napisał(a):

> arko5 napisał(a):

> > Dziś dociągnięto trzecie Urbino 18. >  > Te SU18 w PKS - to na linie ZDiTM czy jakieś inne > zastosowanie?

ZDiTM.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez KubaSPAK

Bedzie wiecej. Na poczatku przyszlego roku wiekszosc przegubowych Solarisow i krotkich Mercedesow ma zniknac z ulic Berlina. Swoja droga wszystkie maja ok. 800 tys. nalotu.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez lukaszenko 16

KubaSPAK napisał(a):

> Bedzie wiecej. Na poczatku przyszlego roku wiekszosc > przegubowych Solarisow i > krotkich Mercedesow ma zniknac z ulic Berlina. Swoja droga > wszystkie maja ok. 800 tys. nalotu.

Cicho bo jeszcze ktoś usłyszy i na Klonowica przyjadą te złomy :P

wysłane przez konjo  4

lukaszenko napisał(a):

> Cicho bo jeszcze ktoś usłyszy i na Klonowica przyjadą te > złomy :P

Są w Internecie - 4 drzwiowe SU18, rocznik 2008/2009 z innego miasta niż Berlin, ale też ok. 850 tys. km.

-- Tell me who ya gonna believe.

So never mind the darkness.

wysłane przez matros40

Dobra cena to biorą. Gdzieś widziałem ofertę tych Solarisów, Niemcy życzą sobie 13,500eur netto za przeguba, a 10,500eur za solówkę. Ceny do negocjacji. Może PKS kupił kilka sztuk a rozbitego dostali gratis :)