Forum

Stanowisko MZK

Prezentujemy stanowisko MZK Szczecin wobec treści zawartych w "Apelu w sprawie powstrzymania malowania tramwajów", jakie dziś przesłano na nasz adres.

wysłane przez Phobos 17

> > Ty i LLUZNIAK - faktycznie całe multum ludzi... :-) > > Tak na pewno tylko ja i LLUZNIAK...

Jakoś nie widziałem, aby wiecej osób wypowiadało się w takim tonie jak Wy...

> Uważam, że nasza > wersja malowania była na tyle dobra, aby mogła powędrowąc do MZK.

No to żyj w tym błędzie dalej. I nie wiem co cie powstrzymuje przed pójściem do MZK...

> a kto zablokował naszą inicjatywę i wystartował z własną, której nie > poddał pod sondę?

A skad mam wiedziec? Ja wiem tyle - tak jak napiasles to jest WASZA inicjatywa a nie komisu. Ba! Nikt nawet nigdy administracji sie nie pytal o wsparcie w tej sprawie, albo ktos zatarł po tym wszelkie slady.

> Jak sam kiedyś napisałeś mkm.szczecin.pl tworzy wiele > osób, a Ty wykorzystujesz wzrastającą popularnośc tegoż serwisu w > własnych celach.

I znow nie masz pojecia o tym jak KOMIS funkcjonuje. Każda sprawa jest głosowana, więc to nie jest tak, że Phobos ma fanaberie - taka a nie inna decyzje podjeli administratorzy wspólnie.

> Kim bylibyście, gdyby nie my użytkownicy? Stronką dla > paru osób? Nie szanujesz innych, ani innych pomysłów. Kiedy to > zrozumiesz?

Ależ szanuje! Dlatego nigdy nie powiedziałem co o nich myśle, bo Maciej musiałby mnie zbanować na 3 miesiące :-) A ty uszanuj teraz wole administracji (i wszystko wskazuje na to, ze wiekszosci komisowej) - jesteśmy przeciwni zmianie malowania! Uszanuj to i poprostu skończ temat bo jesteś nudny!

EOT! Jeszcze jeden post i zamkne wątek.

--- Powróciłem zza grobu :-]

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Stanowisko MZK · 18 lat temu · tata (gość)
Re: Stanowisko MZK · 18 lat temu · Administracja
Re: Stanowisko MZK · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Stanowisko MZK · 18 lat temu · Administracja
Re: Stanowisko MZK · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Stanowisko MZK · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Wnętrze · 18 lat temu · konjo 
Re: Wnętrze · 18 lat temu · Pepe
Re: Wnętrze · 18 lat temu · konjo 
cos nie tak · 18 lat temu · kajetansz (gość)
dewagacje o malowaniu. · 18 lat temu · Andrzej (gość)
jakie kolory, jakie tramwaje? · 18 lat temu · yoss83 (gość)
Nasza wersja malowania · 18 lat temu · Piotr
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · konjo 
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · Piotr
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · Piotr
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · Piotr
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · Phobos
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · Piotr
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · LLUZNIAK
Re: Nasza wersja malowania · 18 lat temu · LLUZNIAK