Forum

zajezdnia SPAD, sobota... godzina 16:30

wysłane przez Kriz8

Piotr napisał(a):

> Dlaczego taki temat? Ano dlatego, że irytuje mnie > niewykorzystywanie niskopodłogowego taboru...o godzinie 16:30 > naliczyłem 7 niskopodłogowych przegubowych MANów NG272,

No racja, dodatkowo na 99% w hali stoi jeszcze 2553 ;-)

> Nie jest to codziennością, bo takie zjawisko > można podziwiać w dni powszednie, kiedy płytę SPADu grzeje > minimum 4-5 NG272 :/.

Grzeją w międzyszczycie, bo akurat większość jest puszczana na brygady szczytowe, to co jest sprawne to wyjeżdża. Wczoraj np. 2301 na całodziennym 73, 2401 na całodziennym 65, reszta na typowych szczytówkach (C/3, 77/4, 56/2, 54/3). 2253 od kilku dni jest odstawiony, 2553 jak już wspomniałem na hali w naprawie, tylko nie wiem czemu przez ostatnie 2 dni nie wyjeżdżał 2254.

> Wykorzystanie tego taboru znacznie > spadło po zawieszeniu pośpiesznych dodatków,

Tu się nie zgadzam, wozy są wykorzystywane, tylko na inne szczytówki przeszły, dodatkowo każdego dnia powszedniego 1-2 sztuki wyjeżdżają na brygady całodzienne.

> Tak wiem, wiem pojawiają > się, ale tyle niskiej podłogi na płycie zajezdni to po prostu > skandal!

Jeżeli chodzi o dni świąteczne to rzeczywiście racja.

--- www.dziecineostrady.prv.pl

Pokemony atakują...
zajezdnia SPAD, sobota... godzina 16:30 · 17 lat temu · Piotr
Re: zajezdnia SPAD, sobota... godzina 16:30 · 17 lat temu · Kriz8