Forum

Jak, kilka dni po premierze, oceniasz nowe forum Serwisu?

mkubien napisał(a):

> W poprzedniej wersji był kolorowy misz-masz. Inny kolor miały > ikonki podstawowych wątków, inny wątków do informacji, inny do > zdjęć i jeszcze inny do sond. Teraz wszystko jest ujednolicone.

I właśnie dlatego podobała mi się tamta wersja serwisu pod względem kolorystyki. Każda ikonka miała swój kolor i od razu mogłem szybko odrozróżnić, czy wątek dotyczy informacji lub zdjęcia. Trudno, jest jak jest, może za bardzo się przyzwyczaiłem do poprzednich ikonek i dlatego nie podobają mi się obecne. Najważniejsze, że serwis działa bez zarzutów i odwiedza go coraz więcej osób. Chociaż, że nie podobają mi się nowe kolory znaczków zagłosowałem na "lepsze od poprzedniego", ponieważ w nowej wersji podoba mi się to, że można zmienić treść swojej wypowiedzi, w galerii oznaczyć zdjęcia obejrzane, wydrukować informacje itp.

Gratuluję wszystkim, którzy współpracowali przy tworzeniu nowej wersji Serwisu KOMIS. Zrobiliście naprawdę, kawał dobrej roboty. Mam nadzieję, że przy kolejowym Komisie pójdzie wam tak samo.
Re: Jak, kilka dni po premierze, oceniasz nowe forum Serwisu · 17 lat temu · Wojtek
To wszystko? · 17 lat temu · MQ
Re: To wszystko? · 17 lat temu · Pawel
Re: To wszystko? · 17 lat temu · MQ
Re: To wszystko? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
kolorowe jarmarki... · 17 lat temu · Kriz8