Forum

Miłośnik w Radzie Miasta?

Wybory samorządowe coraz bliżej. O tym, iż dyrektor MZK Jerzy Manduk startuje w wyborach na prezydenta miasta wiedzą już wszyscy. Jednak dopiero kilka dni temu w BIP Urzędu Miasta Szczecin znalazła się informacja, że z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Manduka "Czas" w wyborach do Rady Miasta startuje Robert Piotr Łubiński - prezes Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej.

wysłane przez leks 17

Robert napisał(a):

> Oby było we władzach Szczecina (i to nie tylko w tej jednej > kadencji) jak najwięcej fachowców, budujących lepszą > przyszłość naszego miasta. :-)

No no fachowcu, mam nadzieje, że jak Ci się uda to coś konkretnego zmienisz, a jest co.... Widząc twoje nazwisko byłem troche zaskoczony, bo nie wiedziałem, że startujesz, myślałem, że tylko jesteś w komitecie... :) Jesteś odpowiedzialną i porządną osobą z tego co zdążyłem zauważyć więc myśle, że zasłużyłeś sobie na poparcie MKM'ów i mam nadzieje, że poza miłośnikami będą osoby, które zechcą na Ciebie głosować. Mam tylko nadzieje, że polityka Ciebie nie zmieni (może zmieniać, ale byle na lepsze :) ) i że nadal będziesz sympatycznym człowiekiem, a nie takim gburem i złodziejem ;) jak to pewna część naszych politykow... To co, szykujesz jakieś niespodzianki? Kiedy rusza kampania :P? Jaką macie wizje rozwoju Szczecina? Co chcecie zmienić? Mam nadzieje, że poza samą komunikacją zajmiecie się też wieloma innymi poważnymi i wartymi uwagi sprawami w mieście.
Miłośnik w Radzie Miasta? · 17 lat temu · jas59 
Re: Miłośnik w Radzie Miasta? · 17 lat temu · Iwo
Niejeden miłośnik w RM · 17 lat temu · t105n 
Re: Niejeden miłośnik w RM · 17 lat temu · leks
Re: Niejeden miłośnik w RM · 17 lat temu · PientaL
Re: Niejeden miłośnik w RM · 17 lat temu · t105n 
Re: Niejeden miłośnik w RM · 17 lat temu · Luke_Police