Forum

Za wysokie progi

W Szczecinie powinno jeździć 17 niskopodłogowych autobusów komunikacji miejskiej. Kolejne 20 powinno kursować przed końcem roku na liniach obsługiwanych przez Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. W praktyce oznacza to, że na niektórych liniach autobusy niskopodłogowe nie pojawiają się w ogóle.

wysłane przez t105n  49

MC napisał(a):

> Właściwie fizycznie niemożliwe i niewykonalne bo wszelakie > solówki SPADu są niskopodłogowe

Prawie wszystkie solówki są niskopodłogowe. Ostatnio jeszcze miałem szczęście trafić na 120-tkę na 65 (może ostatni raz). Niemniej jednak stwierdzenie z artykułu, ze na 66, 71 i 77 nie jeździ niska podłoga to najwyraźniej jest sprzed co najmniej 3 lat. No chyba że MANy i Solarisy, które widzę na 66 i 71, to nie jest niska podłoga.

> Na D również mimo, że nie ma kursów zaznaczonych > to jeźzdi dużo MANidełek...

Rzadko się zdarza coś innego niż MAN.

> PS Artykuł o podobnej, choć w sumie jeszcze bardziej > bzdurnej treści ukazał się też w MM Moje Miasto...

Jak większość takich artykułów. Ostatnio wyczytałem w takim, że "bulwy" są 4-drzwiowe!

-- "Czy chcesz, żeby się poprawiło, ale będzie gorzej?" (c) Jan Pietrzak
Za wysokie progi · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Za wysokie progi · 16 lat temu · t105n 
Re: Za wysokie progi · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Za wysokie progi · 16 lat temu · t105n 
Re: Za wysokie progi · 16 lat temu · 105ngs