Forum

Po latach zaniedbań

Pasażerowie tramwajów będą mieli powody do zadowolenia. Wprawdzie al. Bohaterów Warszawy i ul. Krzywoustego są częściowo wyłączone z ruchu, ale już wkrótce powstaną tam nowe torowiska. Objazdy potrwają jeszcze kilka miesięcy.

wysłane przez leks 17

marcin_bozek napisał(a):

> No cóż, informacja jest w miarę zadawalająca ;D Natomiast > ciekawe jest, czy również inne odciniki torowisk w naszym > KM będą tak remontowane.

Nie wiem co z tymi napawaniami, ale przecież torowiska miałybyś jeszcze napawane, wiem, że chyba były jakieś protesty co do zwyciężcy przetargu, ale chyba torowiska będą jeszcze naprawiane w ten sposób. Gruntowne remonty to chyba nie w tym roku. Ciekawie jeśli chodzi o inwestycje w torowiska może będzie dopiero w 2009r. Czy ktoś wie ile w 2008r. planuje się przeznaczyć na remonty torowisk? Podobno jest mowa o remoncie Piastów? Ostatnio szperałem też po stronie UM i wyczytałem, że remont Żołnierskiej MZK planuje przeprowadzić w latach 2010- 2011 :/.

-- PKS Gryfice na KOMIS! MAN NG272 1256-to jest to!!! Spakowskie 272 nie mają sobie równych !!!
Po latach zaniedbań · 16 lat temu · Filip_Police
Re: Po latach zaniedbań · 16 lat temu · leks
Re: Po latach zaniedbań · 16 lat temu · Phobos
Re: Po latach zaniedbań · 16 lat temu · Iwo
Re: Po latach zaniedbań · 16 lat temu · lhb178
Re: Po latach zaniedbań · 16 lat temu · Phobos
Re: Po latach zaniedbań · 16 lat temu · Iwo
Re: Po latach zaniedbań · 16 lat temu · Piotr