Forum

Miejmy nadzieję, że włączenie do ruchu Solarisów nie...

zablokowany
zdjęcie
Miejmy nadzieję, że włączenie do ruchu Solarisów nie spowoduje jego kasacji
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Phobos napisał(a):

> Miłośnicy klasyków nadaliby tytuł w stylu "A może to on > zostanie historycznym".

Hmmm, to może zabronisz wszystkim nazywania swoich zdjęć i będziesz sam wszystkie nazywał?

> Teoretycznie (ale tylko teoretycznie) kierowca powinien być > świadom nie tylko mandatu jaki może go czekać przy spotkaniu z > NR w takiej sytuacji

Możesz iść do Pana kierowcy i on Ci wytłumaczy co i jak, zapewniam Cie, że był w pełni świadom, po prostu człowiek ma pewne swoje przekonania i zwyczaje i ma do tego prawo.

> ale przede wszystkim powinien wykazać się > świadomością zagrożenia jakie taka gównarzeria w kabinie > powoduje.

Może trochę bardziej uprzejmie byś się wyrażał? Rozumiem twoją bulwersacje, ale ja z taką pogardą w stosunku do Ciebie się nie wyrażam. Nie nazywam Cię od gówna :/. Wymagasz kultury i szacunku do swojej osoby, ale sam prowokujesz.

> A pierwsza odpowiedzialność kierowcy to odpowiedzialność za > zdrowie i życie pasażerów autobusu a nie sprawianie frajdy > gimnazjalistom.

A skąd wiesz, że to kierowca nie chciał pogadać? Wcalę nie chciałem wchodzić do kabiny bo byłem świadom konsekwencji jakie może ponieść kierowca, ale kierowca też był tego dobrze świadom.

> To ja decyduje, kto robi syf na forum.

Pewnych faktów zmienić się nie da. Ja też jestem innego zdania.

> bo temat skrajnej nieodpowiedzialności jaką jest przewożenie > osób nieupoważnionych w kabinie był tu wałkowany jakieś 30 > razy.

No ale to ty go poruszyłeś ! Sam prowokujesz, a teraz chcesz odwrócić kota ogonem.

-- Pozdrawiam i przepraszam, że Was czasem denerwuje ;).
105N 651+639 :)
Re: Miejmy nadzieję, że włączenie do ruchu Solarisów nie... · 16 lat temu · leks