Forum

Szybki tramwaj bez szans

Nie będzie szybkiego tramwaju w Szczecinie. Mamy niewielkie szanse na dofinansowanie tej inwestycji z pieniędzy Unii Europejskiej.

wysłane przez MaK

Czytam ten artykuł i mam wrażenie, że czytam to co kiedyś powiedział Jurczyk. Tak naprawde, to ciągle wmawiane jest nam to samo. Nie chcę oczywiście robić tutaj propagandy politycznej, bo nie to mam na celu. Ale przyjdzie nowy prezydent, który w obietnicach wyborczych powie "zbudujemy SST". Zobaczy realia i powie to co każdy po paru miesiącach sprawowania władzy. Jak napisał któryś z moich przed mówców, wiemy, że najpierw trzeba mieć porządne tory. Ale teraz trzeba się zastanowić. Czyja jest to wina, że torowiska są tak zapuszczone? Czy tak naprawde jest nas stać na SST? Most mamy, i grunty pod SST także. Ale zbudowanie wysokoprędkościowych torowisk oraz zakup nowoczesnych tramwajów to już wydatek nie mały.

Trapi mnie jeszcze jedna myśl. Jaką wymówkę usłyszymy następną? Teraz jest zły stan torowisk. Następne będzie "stare tramwaje"? Czy może, brak zaplecza autobusowego? Smutne, lecz niestety prawdziwe.

-- SW -> SL -> Rg -> Psychiatryk...
Szybki tramwaj bez szans · 16 lat temu · djdark 
Re: Szybki tramwaj bez szans · 16 lat temu · Luke_Police 
Re: Szybki tramwaj bez szans · 16 lat temu · djdark 
Re: Szybki tramwaj bez szans · 16 lat temu · mike_1994
Re: Szybki tramwaj bez szans · 16 lat temu · 662
Re: Szybki tramwaj bez szans · 16 lat temu · yoss83
Tory i nowe tramy? · 16 lat temu · Piotr
Re: Tory i nowe tramy? · 16 lat temu · torwid 
Stracone 16 mln · 16 lat temu · leks
Re: Stracone 16 mln · 16 lat temu · djdark 
Re: Stracone 16 mln · 16 lat temu · tom1
Re: Stracone 16 mln · 16 lat temu · techno
Re: Stracone 16 mln · 16 lat temu · mmm
Re: Stracone 16 mln · 16 lat temu · tom1
Re: Stracone 16 mln · 16 lat temu · Luke_Police 
Re: Stracone 16 mln · 16 lat temu · tom1
Bliskoznaczne powtarzanie tego samego. · 16 lat temu · MaK