Forum

Nie będzie strajku w komunikacji?

Związkowcy z Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego zmniejszyli swoje żądania płacowe. Kolejne rozmowy z szefem i miastem odbędą się w poniedziałek.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

662 napisał(a):

> Nie piszę o Panu Manduku, bo to był dyrektor na medal. Prezydent > Krzystek ma dość płacenia na MZK więc wywalił Pana Manduka i > posadził swoją rodzinkę żeby posprzątał. Do twojej > wiadomości Pan Manduk świetnie działa w tej samej branży tylko > w innym mieście. Było przeczytać program jaki był do > zrealizowania przez Pana Manduka. A co do sprzątnięcia to > wywieziono dyrektora na taczce w latach dziewiędziesiątych więc > nie mam problemu z pamięcią tylko ty jesteś za młody albo za > krótko pracujesz.

Muszę się przyznaĆ, że rzeczywiście mylnie potraktowałem wszcześniejszą wypowiedź 662 jako dot. poprzedniego Dyrektora. Wydawało się to takie oczywiste. Zwracam honor. Mylić się jest rzeczą ludzką, głupców w błędzie trwać. "bo to był Dyrektor na medal" - to jednak już lekka przesada. Dyrektor Manduk to czysty teoretyk. Dużo koncepcji mało działań. Totalny brak menedżerskiego spojrzenia na zakład. Ja tu sobie posiedzę a decyzje niech podejmują inni, co się będę narażać - oto jego dewiza. Nie słyszałem, żeby działał i to z powidzeniem w tej samej branży. Jeśli tak gratuluje tupetu i współczuję kolejnemu zakładowi skazanemu na postępujący marazm i upadek. Rzeczywiście jestem osobą młodą, dość już jednak żyję aby twierdzić, że obecnie ZZ mogą "kury macać" a nie wywozić Dyrektorów na taczce. Przypomniała się ułańska szabelka. Facet na jakim ty świecie żyjesz. Myślisz, że w obecnej sytuacji uda Wam się ruszyć cokolwiek. Straszycie jak dzieci a zamiast granatu macie tylko kapiszony (odnosząc się do ewentualnego repostu wskazuję, że nie przepadam za opcją polityka, który jest autorem tych słów).

-- czasy się zmieniają a Pan Rojek ciągle w komisjach
Nie będzie strajku w komunikacji? · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Nie będzie strajku w komunikacji? · 16 lat temu · Piotr
Re: Nie będzie strajku w komunikacji? · 16 lat temu · Piotr
Re: Nie będzie strajku w komunikacji? · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Nie będzie strajku w komunikacji? · 16 lat temu · techno
Re: Nie będzie strajku w komunikacji? · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)