Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Takim Neoplanem wkrótce pojedziemy na linii 52
wysłane przez
M21
10
Hmmm, jakoś latem nie widzę tych autobusów na tej linii, za małe będą.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
