Forum

Takim Neoplanem wkrótce pojedziemy na linii 52

zdjęcie
Takim Neoplanem wkrótce pojedziemy na linii 52
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
konjo napisał(a):

> No tak, bo nie ma innych problemów niż Wyspa Pucka... co tam > zapadające się pętle, co tam krzywe tory, co tam komunikacja z > rozbudowującymi się osiedlami... lepiej rzucić siły i kasę na > wiadukt na drugorzędnej linii.

Ciekawe co jak ten zardzewiały wiadukt się w końcu zawali?

Właściwie to nic już nie będę pisał na ten temat. Powiem tylko, że rozmawiam z ludźmi po pierwszej niedojrzałymi ( dwa czy tam jeden post wyżej ), a patrząc na wasze posty uświadamiam się tylko w tym, że polska dziwna mentalność się chyba jeszcze długo nie zmieni. Skoro "w normalnym" kraju tego typu sytuacje nie budzą żadnych negatywnych emocji to już nie wiem co ja mam sądzić. Może muszę się wycofać i zwrócić honor. Przecież nie ważne, że na tej Wyspie Puckiej żyją ludzie itd. Jednak trzeba jechać na zachód albo do innych miast - tam mentalność jest trochę inna.

PS: Kolego MaK, zażyj może jakieś środki uspokajające czy coś. Póki co na tego typu zaczepki nie zamierzam odpowiadać.

-- "Zielone torowisko" z automatycznym nawodnieniem na Piastów, miła przyszłość... :)
Re: Takim Neoplanem wkrótce pojedziemy na linii 52 · 15 lat temu · Boczek_Majowe
Re: Takim Neoplanem wkrótce pojedziemy na linii 52 · 15 lat temu · leks