Forum

Niech szczecińskie autobusy częściej klękają

Kierowcy autobusów nie korzystają z mechanizmów ułatwiających wsiadanie osobom na wózkach inwalidzkich - twierdzi niepełnosprawny Mariusz Wasilewski. Apeluje o szkolenia. I empatię.
paki napisał(a):

> A nie możesz żądać potwierdzenia naprawy podpisem Waszego > głównego mechanika (nie wiem, jak to stanowisko się nazywa;))? > Jeśli naprawa nie zostanie wykonana, jest to niedopełnienie > obowiązków; jeśli mimo podpisu usterka nie zostanie usunięta, > będzie to poświadczanie nieprawdy w dokumentach przewozowych, a za to > grozi odpowiedzialność karna. Innej metody chyba nie ma na > "mechaników". Kiedyś jak zaszalałem to mi w nagrodę odcięli zasilanie radia.Cóż kij ma dwa końce. Jeśli chodzi o wozy niskopodłogowe zwłaszcza te z odzysku szkoda nawet gadać. Dziś z ciekawości sprawdziłem w jednym krótkim wozie czy mógłbym otworzyć rampę. He He ….. Nie da rady….. Nie było niczego, czym można to zrobić. Żadnego pręta. Ciekawe jak to robią właściciele tego wozu. Osobiście ja mam zawsze coś takiego przy sobie, ale nie każdy nosi taki sprzęt zresztą się nic dziwnego nie musimy nosić ze sobą takiego sprzętu.
Re: Niech szczecińskie autobusy częściej klękają · 14 lat temu · 5zeta
Zauważalne używanie · 14 lat temu · PiotrSzczecin
Re: Zauważalne używanie · 14 lat temu · 5zeta
Re: Zauważalne używanie · 14 lat temu · 662