Forum

Solaris w walce o tramwaje

wysłane przez rietze

Myślę, że będzie lepiej, żeby Solaris wygrał. Trzeba pozwolić firmie wygrać, bo my będziemy pierwsi i ocenimy, czy to naprawdę dobry tramwaj? Warto sprawdzić, bo Pesa ma dużo zamówienia, może 90 % tramwaje opóźnią i będą byle jakie, bo będą śpieszyć. Ma zamówienie prawie około 180 tramwajów dla Warszawy i dla Gdańska prawie 20. To naprawdę Pesa ma dużo pracy. Jak mówił Leks, że powoli przygotują tramwaj dla nas, to znaczy, że nie będą śpieszyć, będą składać powoli i myślę, że będzie dobry tramwaj. Jeśli będzie awaryjny, to firma Solaris da gwarancję, np. poprawią technikę. Ale nie jestem bardzo zadowolony z Pesy;/ Boję się, że może tragicznie będzie, bo ze względu wytrzymałości. Jak z autobusami, Solaris na początku miał małe zamówienia i były autobusy dobre. Zauważcie na Solarisy Dąbskie, które zakupione w 2005 czy 2000. Nie wiem, kiedy kupili pierwsze solarisy II generacji. Jak sprawują?? Znakomicie. Tramwaje Solarisy na pewno będą dobre jak autobusy II generacji czy III generacji. Jest mi przykro, że w każdym fabryce spieszą się, szybko budują i później rozpadają się. Wydaję mi się, nie trzeba spieszyć, bo dla Niemców składają powoli, dla Polski spieszą, bo w przetargu jest mało czasu, nie wolno przekroczyć, bo będą kary. Napisałem porównania do Pesy. Ma duże zamówienia, mało pracowników, będą mieli mało czasu i będą opóźnienia;/

Pozwólmy wygrać Solarisowi, szkoda, że tutaj prezes SPAK, SPAD, SPPK i TS nie czytają komisu, to znaczy, że nie chcą z nami współpracować;/
Solaris w walce o tramwaje · 14 lat temu · jas59 
Re: Solaris w walce o tramwaje · 14 lat temu · Bauer
Re: Solaris w walce o tramwaje · 14 lat temu · t105n 
Re: Solaris w walce o tramwaje · 14 lat temu · Bauer
Re: Solaris w walce o tramwaje · 14 lat temu · rietze
Re: Solaris w walce o tramwaje · 14 lat temu · t105n 
Re: Solaris w walce o tramwaje · 14 lat temu · techno
Re: Solaris w walce o tramwaje · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Znowu brednie · 14 lat temu · torwid 
Re: Znowu brednie [OT] · 14 lat temu · MQ
Re: Znowu brednie [OT] · 14 lat temu · torwid 
Re: Znowu brednie [OT] · 14 lat temu · leks
Protest · 14 lat temu · pawko
Solaris jedzie na targi Trako · 14 lat temu · Piotr
Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · Piotr
Re: Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · DamTram
Re: Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · Mario 
Re: Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · Piotr
Re: Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · paki
Re: Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · Piotr
Re: Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · Mario 
Re: Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · paki
Re: Uznano protest FPS Cegielski · 14 lat temu · t105n 
Umowa z "Ceglorzem"? · 14 lat temu · Piotr
Data wyroku KIO · 14 lat temu · paki
Re: Data wyroku KIO · 14 lat temu · xsxxxxx
Re: Data wyroku KIO · 14 lat temu · paki
Re: Data wyroku KIO · 14 lat temu · xsxxxxx