Forum

Przegubowa część, nieco rozlazłej parady bez...

zdjęcie
Przegubowa część nieco rozlazłej parady bez zatrzymania przejeżdża przez Trzeszczyn
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Robert napisał(a):

> Czyli reasumując, znowu ktoś poszedł na łatwiznę i zabrakło > skutecznej reakcji interwencyjnej. :-/

Oj już nie przesadzajcie. Floating garden to malowanie dość specyficzne, którego nie da się tak samo dopasować na każdy pojazd. Przy opracowaniu schematu malowania dla Solarisów zapewne rozważano też estetykę, to co będzie najlepiej wyglądać. Wydaje mi się, że obecna wersja jest dobra i przesunięcie niebieskiego pasa w przypadku Solniczek w dół akurat wyszło na dobre. Bardziej chodzi chyba jednak o proporcje kolorów itd. a nie o sztywne trzymanie się szablonu. Każdy pojazd wymaga opracowania odrębnego schematu. Nie widzę powodu do alarmu - wszystkie Solarisy są malowane jednakowo w estetyczny sposób. Ja nie wyobrażam sobie jak pomalować każdy autobus w idealnie ten sam układ - a np. nowe 30 metrowe tramwaje mam nadzieje, że nie będą miały rozciągniętego całego schematu na cały pojazd, bo będzie to wyglądać ochydnie i myślę, że w ich przypadku również konieczne będzie odstępstwo żeby to miało ręce i nogi.

Czarna obudowa wyświetlaczy według mnie wygląda również estetyczniej i bardziej nowocześnie, choć o gustach się nie dyskutuję.

-- Może kiedyś przyjdą lepsze czasy...