Forum

Przegubowa część, nieco rozlazłej parady bez...

zdjęcie
Przegubowa część nieco rozlazłej parady bez zatrzymania przejeżdża przez Trzeszczyn
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
leks napisał(a):

> CIACH

Dokładnie - FG to jest tylko ogólna koncepcja, która wymaga dopasowania do każdego pojazdu... A jako że jest bardzo elastyczna ze względu na swoją formę to nie jest problemem jej dopasowanie. Z resztą osobiście uważam, że i tak zbyt sztywno trzyma się schematów, bo pewne pojazdy (szczególnie jeśli chodzi o tył) możnaby pomalować estetyczniej (ale to moje zdanie, a o gustach się nie dyskutuje), przy tylko niewielkich odstępstwach od tego co większość z was uważa za schemat wzorcowy i od tego co widać na pojazdach.

> Czarna obudowa wyświetlaczy według mnie wygląda również > estetyczniej i bardziej nowocześnie, choć o gustach się nie > dyskutuję.

Dokładnie, czarne elementy wklejane przy wyświetlaczu i wyrównywanie linii okien ma za zadanie dodanie nowoczesności bryle pojazdu i osobiście uważam że elementy te są jak najbardziej wskazane... Osobiście pomalowałbym okolice świetlika na czarno we wszystkich wozach (mam na myśli autobusy), które nie mają tego fabrycznie przy okazji przemalowywania - podobnie jak wyrównałbym linię okien czarnym lakierem...