Forum

Co się dziś dzieje - cmentarny raport z miasta (18:53)

Jak co roku, 1 listopada oznacza wzmożone przewozy w komunikacji miejskiej. Prezentujemy raport z miasta.
lhb178 napisał(a):

> Możesz zdradzić jakieś szczegóły? Od 9:19 na Kościuszki w > kierunku Gumieniec zaczyna się częstotliwość 3 min. i tamże > o tej porze tłoku nie było (a później to i tak wiadomo, że > trojaki byłby najlepsze).

Do godziny 9:40 na Gumieńce kursowało 10 lub 11 składów KT4Dt i 3 brygady 8 bis. Do tego w godzinach 8-9:40 część "ósemki" miały przerwy na posiłek, także w niektórych momentach nie bardzo było czuć zwiększoną częstotliwość (Ot, przykład: wysiadłem z 8/8, poszedłem obejrzeć dyspozytornie na KM, dotarłem na skrzyżowanie Ku Słońcu/Santocka, cyknąłem parę zdjęć Volvo na D67, wróciłem na przystanek tramwajowy, sfociłem 8/6, i dopiero po chwili wjechała 8/9 z miasta). Także w okolicach 9-9.30 w tramwajach było ciasno (inna sprawa, że KT4Dt mają mniej miejsca dla osób stojących, no i ludzie często kisili się w pierwszym wagonie, a w drugim więcej luzu). Po 9:40 miałem już wszystkie składy KT4 zapisane, do tego pojawiały się kolejne brygady na 8 bis.

Nie wiem, czy media coś namieszały w związku z bezpłatną linią cmentarną w Policach, ale ludzie często pytali się na Gumieńcach o konieczność posiadania biletu.

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi