Forum

Co się dziś dzieje - cmentarny raport z miasta (18:53)

Jak co roku, 1 listopada oznacza wzmożone przewozy w komunikacji miejskiej. Prezentujemy raport z miasta.
pawelp19 napisał(a):

> Trochę Dąbie mogło się bardziej postarać i te parę > Solarisów puścić na te D67 albo chociaż inne > niskopodłogowce.

Taaak, zwłaszcza te inne niskopodłogowce. Jedyny MAN jakiego wysłali, o 13:00 wracał już do zajezdni z powodu awarii drzwi. Natomiast naliczyłem łącznie 24 SPAD-owskie Volva B10MA. SPAK też praktycznie same Volva wystawił na dodatki + jeden Solaris i #1204, nie wiem co jeździło na D60, bo tylko jedną brygadę widziałem. Solarisy przegubowe jeździły za to na 53, 60 i 67, na linii 53 było też kilka NG272. W zasadzie nie spodziewałem się, że po wycofaniu Ikarusów i pierwszych B10MA zdarzy się jeszcze takie święto WŚ, że na dodatkach dominujące będą wozy wysokopodłogowe. Paradoksalnie najwięcej niskopodłogowców wystawiło SPPK, bo aż 4. Z tym, że #768 chyba nie dojeździł do końca, około 13:20 wracał na pusto z Karola Miarki nie zatrzymując się na przystankach i później już tego wozu nie widziałem.

Technik serwisu :)