Forum

Jeden z obiektów ostatnich dyskusji

zdjęcie
Jeden z obiektów ostatnich dyskusji
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Daniel

BatiX napisał(a):

> Dobrze, ktoś zapyta wprost. Czy uważasz, że rozebranie całego > wnętrza pojazdu jest tego warte?

Co prawda to prawda. W każdym bądź razie post ten nie miał na celu wymuszania czegokolwiek na władzach spółki (nie jak w przypadku niebieskiego paska nad wyświetlaczami, broń Boże), po prostu czysta dywagacja i wyrażenie opinii na dany temat. Dobrze wiemy oboje, że liczy się zysk, ale chciałem zwrócić uwagę, że taka modyfikacja mogłaby być bardzo przyjemna dla oka. A nóż ktoś po prostu o tym nie pomyślał, a wykonanie jest tańsze niż może się wydawać i przy następnej okazji zostaniemy uraczeni ładnymi poręczami? ;) (Aha, malowanie proszkowe nie jest wcale takie drogie, a efekt byłby zadowalający, ale to już tak mocno off-topicowo)

> Odpychające, odrażające, budzące obrzydzenie, ohydne, wstrętne > to dla mnie nie jest.

Może powiem, że po prostu mi się to nie podoba, tak będzie "bardziej poprawnie politycznie".

> Na epitety i komentarze w kierunku mojej osoby nie odpowiem.

Bo szczęśliwie nie było ich wiele, o ile w ogóle mogłeś odebrać coś jako atak na Twoją osobę ;)

-- #2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)
Jeden z obiektów ostatnich dyskusji · 13 lat temu · Daniel
Re: Schodek w trzecich drzwiach :P · 13 lat temu · LLUZNIAK
malowanie · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: malowanie · 13 lat temu · Tatra108
Wrażenia z jazdy · 13 lat temu · Jasiek
Re: Wrażenia z jazdy · 13 lat temu · Daniel
Re: Wrażenia z jazdy · 13 lat temu · BatiX 
Re: Wrażenia z jazdy [1/2OT] · 13 lat temu · Daniel
Re: Wrażenia z jazdy [1/2OT] · 13 lat temu · BatiX 
Re: Wrażenia z jazdy [1/2OT] · 13 lat temu · Daniel
Re: Wrażenia z jazdy · 13 lat temu · Jasiek
Re: Wrażenia z jazdy · 13 lat temu · LLUZNIAK
Re: Wrażenia z jazdy · 13 lat temu · Jasiek