Forum

Tak funkcjonuje komunikacja nocna w Szczecinie...

film
czas trwania: 0:51
odtwórz
Tak funkcjonuje komunikacja nocna w Szczecinie...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez rietze1992

Kierowca sam nie może określić, czy studenci stwarzają niebezpieczeństwo pasażerom. Studenci są traktowani jako mieszkańcy. Mają prawo do korzystania z usług komunikacji miejskiej.

Opowiem taką historię: Jak ostatnio byłem w Warszawie podczas majówki, byłem z przyjaciółmi w muzeum Kopernika. Po wyjściu z muzeum szliśmy na przystanek, a był to przystanek na żądanie. Na przystanku stało około 30 osób. Z daleka było widać 3 autobusy, nie wiedzieliśmy, jakiej linii. Pierwszy autobus zatrzymał się, drugi i trzeci też. Mój kolega powiedział, że kierowcy są świetni, bo się zatrzymali (przecież nie musieli ze względu na charakter przystanku (na żądanie)). Powiedziałem mu, że na pewno ktoś z pasażerów chciał wysiąść na przystanku. Okazało się, że nikt nie wysiadł. Część stojących pasażerów na przystanku wsiadła do tych autobusów. Kierowcy zatrzymali się specjalnie. Brawo dla tych kierowców. Widać, że bardzo dbają o pasażerów. Za chwilę przyjechał inny autobus, ale nie zatrzymał się, ponieważ dwa autobusy zasłoniły kierowcy ludzi stojących na przystanku. Ludzie pobiegli na ulicę i zaczęli krzyczeć, żeby zatrzymać autobus. Kierowca pokazał przykry gest i pojechał sobie dalej. Pasażerowie byli oburzeni.

Jaki jest wniosek - że warto specjalnie się zatrzymać i zabrać pasażerów. Czekać, aż autobus innej linii wyjedzie z zatoki autobusowej, bo może ktoś czeka na ten autobus.

Cieszę, że ten kierowca już nie pracuje. Fajnie byłoby, żeby mniej buraków pracowało jako kierowcy.
Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · torwid 
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · PiotrSzczecin
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · Mariusz_W
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · rietze1992
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · rietze1992
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · djdark 
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · bartez
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · MaK
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · Michal105N
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · torwid 
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · djdark 
Re: Przystanek na żądanie :) · 10 lat temu · djdark 
Podobne zdarzenie · 10 lat temu · Michal105N
Jak "70" · 10 lat temu · artureczexxx38
1410 · 10 lat temu · man
Re: 1410 · 10 lat temu · LagunaGrandtour
Re: 1410 · 10 lat temu · man
Re: 1410 · 10 lat temu · LagunaGrandtour
Re: 1410 · 10 lat temu · 333Wojtas333
nocna komunikacja · 10 lat temu · marekboston
Re: nocna komunikacja · 10 lat temu · Moderator
Re: nocna komunikacja · 10 lat temu · paki