Forum

Najkrótszy w Szczecinie MAN zadebiutował na linii 88

zdjęcie
Najkrótszy w Szczecinie MAN zadebiutował na linii 88
Piotr_B napisał(a):

> Zanim zaczniesz tu bluzgać to przejrzyj sobie Ustawę o samorządzie > terytorialnym oraz Statut Miasta Szczecina.

?

> Po pierwsze organizatorem KM w Szczecinie jest Prezydent Miasta > Szczecina, a nie ZDiTM. Prezydent Miasta, aby skutecznie rządzić, > musi mieć jednostki pomocnicze. Jedną z nich jest ZDiTM, który w > imieniu Prezydenta i z jego upoważnienia zajmuje się organizacją KM.

Ameryki to nie odkryłeś, chciałeś błysnąć wiedzą o samorządzie terytorialnym czy jak?

> Po drugie. Udziałowcem w SPPK jest Miasto Szczecin. ZDiTM nie może > być w niczym udziałowcem, bo nie ma osobowości prawnej.

Czy ja gdzieś pisałem że ZDiTM jest udziałowcem w SPPK?

> Po trzecie. Przypominam, iż Miasto Szczecin dołożyło się do zakupu > Solarisów i te zostały przemalowane w barwy FG.

Wiem o tym. Pośrednio do każdego autobusu się dołożyło. Dotarło?

> Po czwarte. SPPK wykonuje także przewozy na rzecz Gminy Police, która > nie ma nic wspólnego z FG.

Jaki jest procent przewozów na rzecz Gminy Police w stosunku do przewozów realizowanych na rzecz Gminy Miasto Szczecin? Dotarło?

> Dotarło?

Uczepiłeś się fragmentu najmniej istotnego. Dotarło?

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
Re: Najkrótszy w Szczecinie MAN zadebiutował na linii 88 · 10 lat temu · djdark