Forum

Potrącenia na Odzieżowej

Dziś, około godziny 17:40 przy ulicy Odzieżowej doszło do potrącenia pieszego przez auto osobowe, co spowodowało paraliż w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

wysłane przez lukaszenko 16

Ferrix napisał(a):

> Nie wiem dlaczego, gdy jest wstrzymany ruch na torowisku w/z > kierunku Basenu Górniczego, pośpiechy zatrzymują się na > przystankach tramwajowych, a w takim samym przypadku linia B > pomija przystanki na trasie linii 2 (Boguchwały, > Niemcewicza, Kołłątaja, Odzieżowa). Dwa autobusy > zastępcze to jednak trochę za mało...

Prawdopodobnie kierowca nie dostał informacji że ma się tam zatrzymywać, więc jechał tak jak zazwyczaj. Ja osobiście też jechałbym tak jak normalnie, bo skoro nikt mnie o jakichś zmianach nie informował to czemu mam robić inaczej? Poza tym kierowca nie jest od domysłów co się stało i czy mam zbierać ludzi z nieswoich przystanków. Od tego jest właśnie ZDiTM.

> Druga sprawa - chaos dezinformacyjny. Po informacji o > "przywróceniu" ruchu tramwajowego na Wyzwolenia - dwa > najbliższe składy jakie się pojawiły na przystanku Plac > Rodła (w kier. Bramy Portowej i Pl. Grunwaldzkiego) > zjechały do Zajezdni Pogodno...

Według mnie to były brygady zjazdowe które po prostu utknęły w tym zamieszaniu, więc zjechały do zajezdni. Chyba wydaje się to logiczne co nie?