Forum

Potrącenia na Odzieżowej

Dziś, około godziny 17:40 przy ulicy Odzieżowej doszło do potrącenia pieszego przez auto osobowe, co spowodowało paraliż w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

wysłane przez Cezar007 2

lukaszenko napisał(a):

> Prawdopodobnie kierowca nie dostał informacji że ma się tam > zatrzymywać, więc jechał tak jak zazwyczaj. Ja osobiście > też jechałbym tak jak normalnie, bo skoro nikt mnie o > jakichś zmianach nie informował to czemu mam robić inaczej?

To ja jestem dziwnym kierowcą, jak kiedyś tramwaje stanęły na SST to wjechałem na najbliższy przystanek tramwajowy gdzie było kilka osób, wykonałem połączenie do dyspozytora, poinformowałem o awarii i że zabierać mogę pasażerów z przystanków tramwajowych. I zabierałem. Kierowca też ma myśleć. Zaznaczam, że wtedy nie pracowałem tam gdzie na co dzień walczę z codziennością.

Druga sprawa - zapewne dyspozytorzy ZDiTM guzik wiedzieli co i gdzie jedzie i co się dzieje na poszczególnych odcinkach sieci, brawo GMV, jak zwykle w razie awarii jest superpomocny.

> Według mnie to były brygady zjazdowe które po prostu > utknęły w tym zamieszaniu

Brygada zjazdowa, o ile czas pracy motorniczego się nie kończy, wcale nie musi zjeżdżać do zajezdni, tylko wykonać jedno kółko.

-- Specjalista ds. transportu Follow Me ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)