Forum

Węzeł przesiadkowy w Policach

Węzeł przesiadkowy w Policach miał być gotowy już w październiku ubiegłego roku. Teraz mowa jest o przełomie maja i czerwca tego roku. Inwestycja jest już nie tylko spóźniona, ale też o ponad pół miliona droższa, niż wynikało z pierwszej umowy podpisanej z wykonawcą, który wygrał przetarg. Urzędników i wykonawcę zaskoczył... grunt.

wysłane przez Mati524

Mareczek napisał(a):

> A ma ładować czas w rozkład, bo raz na jakiś czas nie podpasuje > światło? A jak go właduje, a światło podpasuje to stoimy na > PIERWSZYM przystanku pośrednim na dzień dobry 2 minuty? Od tego jest > postój wyrównawczy na pętli.

Myślę że lepiej postać raz na kilka dni minutkę na Matejki, niż jeździć po -4 czy -5 w pozostałe dni. Postój wyrównawczy na pętli? A kierowcy to przepraszam bardzo nie mogą w spokoju odetchnąć te 5 minut czy pójść do toalety? Nie dość że warunki są jakie są, kasa jaka jest każdy wie to jeszcze mają być karani za to że ktoś pewnie "mądrzejszy" niż ja wymyślił sobie nowe przejścia dla pieszych, zmianę cyklu świateł i dodatkowe przystanki na trasie, a nie ma w planach dodania tych dwóch czy trzech minut do czasu przejazdu? Przeraża mnie twój tok myślenia.

-- Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)
Węzeł przesiadkowy w Policach · 6 lat temu · Mati524
Re: Węzeł przesiadkowy w Policach · 6 lat temu · Mati524
Re: Węzeł przesiadkowy w Policach · 6 lat temu · Mati524
Re: Węzeł przesiadkowy w Policach · 6 lat temu · Mati524
Re: Węzeł przesiadkowy w Policach · 6 lat temu · Mati524
Re: Węzeł przesiadkowy w Policach · 6 lat temu · Mati524
Re: Węzeł przesiadkowy w Policach · 6 lat temu · Mati524
Re: Węzeł przesiadkowy w Policach[OT] · 6 lat temu · Mati524
Węzeł? · 6 lat temu · t105n 
Re: Węzeł? · 6 lat temu · Mati524
Re: Węzeł? · 6 lat temu · MQ